reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Plastry z estradiolem, tak jak progesteron jest doustny, dowcipny lub w zastrzykach, tak estradiol jest doustny (jego można tez aplikować dowcipnie) i w plastrach ;)
Doustny to np estrofem lub progynova a plastry ja mam oesclim, ale u was w klinice dają jakieś inne ;)
A co robi estradiol? Blokuje owulke i sprawia ze endo rosnie?
Czyli sztuczny cykl wyglada tak ze najpierw estradiol, pozniej transfer i progesteron?
 
reklama
Tak


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to po sasiedzku! Ja z Bronowic a w Skopii u okulistki ostatnio bylam bo mnie oko napieprza.

I znowu choroba zagadka jak to u mnie... oko zdrowe a boli jak skurczybyk. Dostalam krople przychodze do domu, czytam ulotke "podczas stosowania bezwglednie stosowac antykoncepcje". No takze nie zakropilam oka i jutro ide po zmiane kropli.
 
Dziewczyny znów spałam popołudniu od 18 do 20 podbrzusze mam napuchniete na wysokości kości linowej:( nie wim czy to dobrze, zero mdłości , piersi jak balony pojedyncze żyłki na lewj i prawj plus brodawki i sutki większe od lini samych pierci bolesne i nadwrażliwe, apetyt na maxa i mega się poce:( jutro beta oby powyżej 10..... A i dużo dzisiaj miałam uplawow dość rzadkich i uczucie Mokra na wkladce
Kochana mdlosci to troche pozniej sa. Ja mialam dosyc wczesnie, bo juz od 5tc. Bolace cycochy to dobry znak, pocic sie mozesz po hormonach. Ja tak mialam po estrofemie, budzilam sie zlana potem. Trzymam kciuki za jutrzejsza bete ✊
 
No to po sasiedzku! Ja z Bronowic a w Skopii u okulistki ostatnio bylam bo mnie oko napieprza.

I znowu choroba zagadka jak to u mnie... oko zdrowe a boli jak skurczybyk. Dostalam krople przychodze do domu, czytam ulotke "podczas stosowania bezwglednie stosowac antykoncepcje". No takze nie zakropilam oka i jutro ide po zmiane kropli.
A oprócz tego, że to oko cię boli to masz jeszcze jakieś z tym związane dolegliwości? Pytam, bo moja kol z pracy ma tak, że od czasu do czasu ślepnie na jedno oko i kij wie o co chodzi, a lekarzy od tego już przeszła milion, badań jeszcze więcej i nikt nie wie o co chodzi bo niby wszystko ok, a tu jak śleła tak ślepnie...
 
A wiecie co jest najgorsze brak kasy na 2 podejście do 1 kredyt A teraz wynik po 1 negatywny i znowu czekanie ale tym razem na uzbieranie całej kwoty jakas masakra
 
reklama
A oprócz tego, że to oko cię boli to masz jeszcze jakieś z tym związane dolegliwości? Pytam, bo moja kol z pracy ma tak, że od czasu do czasu ślepnie na jedno oko i kij wie o co chodzi, a lekarzy od tego już przeszła milion, badań jeszcze więcej i nikt nie wie o co chodzi bo niby wszystko ok, a tu jak śleła tak ślepnie...
Boli mnie glowa i kosc policzkowa. Wiec sie naczytalam ze jaskra. Ale lekarka zbadala wszystko: cisnienie, dno oka i nic nie ma. Mowi ze moze isc od okostnej w oczodole (na to mam te krople co ich nie moge stosowac). Albo od zebow, zatok no i cos z mozgiem...
Co do slepniecia to moj maz mial takie incydenty ze przez jeden dzien oslepl... i kolega tez. I gdzies uslyszelismy ze mozna miec jakas mikro dziurke w sercu miedzy ta komora z natlenowana krwia i nienatlenowana i ze jak taka mikro ilosc nienatlenowanej sie dostanie do mozgu no to wlasnie mozg wariuje i takie dziwactwa sie dzieja...
 
Do góry