reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynymam zrobić badania przed przyszłotygodniową wizytą:
Hiv,hbs,anty hcv, odra, kreatynina, tsh, morfo, glukoza.
Które z tych badań muszę zrobić wczesniej bo się czeka na wynik powyżej 4 dni i które poza glukozą muszę zrobić na czczo?
Nie wiem jak.odra i kreatynina ale reszta powinna byc w tym samym dniu:)
 
Hej napewno glukoze tsh i morfo musi byc naczczo. Ja dzis wlasnie robilam badania te co piszesz procz odra.keratynina...i glukoza.
Ale dodatkowo zlecil jeszcze chlamydie i kile:dry:
Robiłam w Poznaniu rano a po 15 mialam juz wszystkie wyniki.;-) ;)
Chlamydie tez mialas w tym samym dniu?? Ja.jak ostatnio robilam to czekalam kilka dni :eek:
 
Kochana jak bym miała długi to bym chyba umarła... Mialam jajniki po 14 cm... Wode itd. Pobrano 24 komórki z czego 8 bylo dojrzale zaplodniono 6 dotrwaly 3 i zamrozono je w 3 dobie.Bardzo silnie reaguje na stymulache, ale komorki bardzo pozno u mnie dojrzewaja... Stymulowal mnie dr G. Teraz do crio przygotowuje mnie dr M, cykl sztuczny
Masarka, nie zazdroszcze. Najwazniejsze ze juz wszystko opanowane, teraz byle do bety:) pozytywnej oczywiscie! :)
 
Chlamydie tez mialas w tym samym dniu?? Ja.jak ostatnio robilam to czekalam kilka dni :eek:
Właściwie to nie wiem po ilu dniach byla bo zawozilam po wizycie u lekarza i to bylo po 18...i chyba mowili ze na drugi dzień ale odebrałam dziś....do Poznania mam 150km ale moj M robil dziś chlamydie z moczu i juz mamy wynik.
 
Ja chodzę do mojej dr z kliniki leczenia niepłodności. Czuję się poprostu pewniej jeśli lekarz zna całą moją historię, podchodzi delikatniej do takiej ciąży a ja mogę zadzwonić czy napisać o każdej porze dnia i nocy (mam nr komórkowy), itp. Ale przeciwwskazań, żeby iść gdzie indziej chyba nie ma. Z tym, że nie kazdy ginekolog może się znać tak dobrze na lekach, które bierzemy więc dobrze znalezc takiego, który będzie wiedział jak zmniejszać ich dawki i kiedy odstawic.
Popieram:) - W mojej pierwszej ciąży dojeżdżałam do klinik do 12 tygodnia - do badań prenatalnych. Po tej wizycie lekarka mi sama powiedziała że mogę poszukać lekarza u siebie bo to już "normalna" ciąża i że mogę już odstawić leki. A wolałam być pod okiem lekarza który wie co to znaczy procedura in vitro, aby nie zarzucić sobie że coś zawaliłam przez brak suplementów i leków:)
 
Hej Dziewczyny. Wrocilam z Poznania.
Bylam robic wyniki z M przed IVF. Wszystkie ok na moje oko....tylko to TSH...3.83 . :crazy:
Jak myślcie czy jest szansa zeby w lutym podejsc do ivf...szukam teraz endokrynologa a od jutra sama zwieksze dawke:dry:
Jakie mialyscie TSH jak podchodzilyscie do in vitro?
Ja miałam 2,01 I lekarz stwierdził że jest ok bo powinno być do 2,5. Ale biorę eutyrox 0,25 bo przed procedura miałam coś ok 2.8.
 
reklama
Do góry