reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Lekarz zalecił ze mam jeść po pol do 09.02. Tego dnia mam wizytę i tego dnia kończę estrofem. Pewnie na wizycie powie co dalej... teraz u mnie lekarz powiedział ze 5 tydzień ale z obliczeń 4t5d, wiec około 7 tyg podejmie lekarz decyzje czy jeść dalej. A byłaś długo na prolutex? Mi zostało 5 zastrzyków plus 3x1 luteina.
Ja prolutex brałam tylko przez tydzień tylko dlatego że krwawilam. Później duphaston i luteina ale u mnie byl szpital i musiałam długo brać progesteron więc tym się nie ma co sugerować
 
a no faktycznie :-D ja też dzisiaj od rana plamie, ale staram się być spokojna, szczególnie że to tylko trochę i z resztkami luteiny... Przecież nie może być za spokojnie i nudno :-D
Mnie lekarz dziś uspokajał że plamienia zdarzają się bardzo często i nie oznaczają one nic złego - więc przekazuje i uspokajam;). Choć doskonale rozumiał że co się zestresujemy to niestety nasze ...
 
Mnie lekarz dziś uspokajał że plamienia zdarzają się bardzo często i nie oznaczają one nic złego - więc przekazuje i uspokajam;). Choć doskonale rozumiał że co się zestresujemy to niestety nasze ...
Dzięki, mam nadzieję, że jutro już będzie czysto :-) staram się nie przejmować, ale wiadomo jak to jest... Każda wolałaby jak to napisała @dżoasia biel proszku do prania każdego dnia na bieliźnie czy wkładce :-)
 
Dziewczyny czy któraś tak miala...czy to mozliwe,zeby po euthyrox 50 miec biegunke? Bo odkad zaczelam brac to masakra jest..No i jedyne co mi na myśl przychodni to euthyrox...
 
Moje serce rozpadlo sie na milion kawalkow...
Pojechalam wieczorem na bete bo cos mi jednak nie dawalo spokoju... wynik... 55
Boze dlaczego znowu dales nadzieje i tak szybko odebrales...
Nie chce mi sie zyc
 
reklama
Moje serce rozpadlo sie na milion kawalkow...
Pojechalam wieczorem na bete bo cos mi jednak nie dawalo spokoju... wynik... 55
Boze dlaczego znowu dales nadzieje i tak szybko odebrales...
Nie chce mi sie zyc
O nie...!!! Nie wiem co napisać.... Tule... [emoji22] [emoji22] [emoji22]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry