A jak u Ciebie? Też dziś masz wizytę?Gratulacje!!!!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A jak u Ciebie? Też dziś masz wizytę?Gratulacje!!!!
Pięknie. Lecisz na betę?Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca 8 dpt Zobacz załącznik 866449. I jest ona wymarzona![]()
Tak, dzis o 19A jak u Ciebie? Też dziś masz wizytę?
U mnie wystarczyła jedna stymulacja i 4 transfery i ważę 71 kg, czyli w od listopada 8 kg na plusie. Ale jak już wczoraj wspomniałam mogę być brzydka, pryszczata i dodaję, że również gruba, byle zaciążona. [emoji23]Oj tam oj tam nie przesadzaj co ty myslisz ze tu same szczuple laski na forum siedza ja tez mam w w moim plaskodupiu 71kg trudno nazbieralo sie przez 4 stymulacje i spasc nie chce. A teraz to juz sie bede cieszyc z kazdego kilograma w ciazy![]()
O kurczaki hihDziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam sikanca 8 dpt Zobacz załącznik 866449. I jest ona wymarzona![]()

U mnie wystarczyła jedna stymulacja i 4 transfery i ważę 71 kg, czyli w od listopada 8 kg na plusie. Ale jak już wczoraj wspomniałam mogę być brzydka, pryszczata i dodaję, że również gruba, byle zaciążona. [emoji23]
Patrz jacy ludzie są jednak durnowaci niektórzy. Chociaż sama podchodziła do in vitro, czyli musiało być kiepsko, to w ogóle nie ogarnia o co chodzi. Fajnie, że jej się udało za pierwszym razem ale większości się nie udaje. Czasem mam wrażenie, że niektórzy uważają się za lepszych, że im się udało. No kompletnie tego nie rozumiem.Murawka, nie sluchaj takich rzeczy. Czyli wg niej co? Mozna probowac do jednej udanej procedury? W takim razie Misis i Gosia nie powinny w ogole podchodzic po raz kolejny po swoich wczesniejszych niepowodzeniach???
Pewnie już poPięknie. Lecisz na betę?![]()
To ja sie do Was Kochane dolacze. Dawajcie tylko znac kiedy ruszamy [emoji4]Za rok zaatakujemy jakiś fitnes i będziemy znów ważyły 56 kg![]()