reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam 0.5 i 30. mam dwie sztuki. Kazal zrobic poerwszy zastrzyk 2 dni po transferze. Czyli zrobilam dzis. I jak radzicie?zrobic jutro i pojutrze i mu wyslac oba tak? Dziewczymy jak intralipid na wlasna reke zapodam to bedzie ok?
Nie ogarniam tych sztuk. Do tej pory myślałam, że accofil jest w dawce 48mln i 30mln.
W związku z tym, iż to twój pierwszy raz z tym zastrzykiem.... to ja bym zrobiła morfo dwa dni pod rząd. No ale ja to ja... lubię się kłuć [emoji6]
Co do intralipidu: Nie masz uczulenia na soję albo orzeszki ziemne?
 
@Kurcia przedstawiam Ci moją córkę która jest z bety w 7dpt 8,4 10dpt 31,5 . Jest ona dowodem że nie liczy się wysokość a przyrost . Ja myśle że jest dobrze i będzie bardzo dobrze [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
IMG_7704.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7704.JPG
    IMG_7704.JPG
    492,6 KB · Wyświetleń: 537
Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.
Aaaa cudownie!!![emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja Ci powiem tak: mysle ze się ruszy ta Twoja beta! Ja pierwsza weryfikacje robiłam 14dpt 2dniowego mrozaczka. I miałam 157! I tak sobie mysle ze jak bym zrobiła 7-9dpt tez pewnie miałabym podobne wartości do Twoich! Przyrost jest 100% a to przecież prawidłowo! Bądź dobrej myśli! [emoji173]️[emoji173]️ A jeśli chodzi o skurcze to mi się do dziś zdarzają wtedy biorę sobie nospe. I przechodzi. Doktorek mowil ze moge brać w razie potrzeby
No wlasnie tez jestem zdania ze skoro przyrost jest 100% to jest dobrze. Czarnowidztwo jest mocno niewskazane [emoji4]
 
W końcu się dostałam do doktorka. Stwierdził, że tak może być, opukał mnie młoteczkiem i jest rzekomo ok ale pobrali mi 3 próbki krwi i czekam. Może to anemia. Zachowuję się chyba jak hipochondryczka. :(
Nie jestes hipochondryczka. Justyna, moja przyjaciolka w 8 mc nagle przestala mowic. Nie mogla nic napisac, wyartykulowac slowa, nie potrafila nic przeczytac, a z wyksztalcenia jest filologiem i logopeda! Trzymali ja w szpitalu prawie 3 tygodnie na diagnostyce. W koncu okazalo sie, ze to nic powaznego, dziecko na cos uciskalo, ale lekarze sprawdzili wszystko dokladnie, bo taka ich rola.
Mam nadzieje, ze u Ciebie tez wszystko sie dobrze skonczy. Za kazdym razem gdy cos Cie niepokoi jedz na SOR, albo na jakas calodobowa ginekologie jesli macie cos takiego. Oni naprawde nie robia nikomu laski
 
reklama
Do góry