reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie wypisz wymaluj czuję to samo. Córeczka moja ma 11 lat jestem jedynum rodzicem wychowującym i przy okazji posiadaczkà obsesji żeby ją zabezpieczyć ns okoliczność gdyby mnie coś się stało. Żyłam tą myślą i się mordowałam 6 lat, za 3 miesiące będę po raz drugi mamą i staram się ogarnąć ten lęk ale czasami jest silniejszy.
:wink: Ale mi ulżyło ze nie tylko ja jestem walnięta ;)
 
Dziewczynki u mnie niestety beta 0, więc trzeci transfer nie udany. Już przebolałam bo czułam od 6dpt, że nic z tego. Teraz robimy sobie ze 3 miesiące przerwy od tego wszystkiego żeby trochę otworzyć głowę tez na inne rzeczy i uzbierać kasę.

Blondasek przykro mi :(
Wiem jakie to cholernie trudne.
Masz jeszcze jakieś mrożaczki?
 
dziewczyny czy zajscie w ciaze w czasie okresu wypowiedzenia chroni przed rozwiazaniem umowy o prace? nawet jezeli to bedzie poczatek ciazy?
 
Dziewczyny mam pytanie:
Czy dlugi protokol zawsze muszą poprzedzać tabletki antykoncepcyjne?
Pewnie w wiekszosci przypadkow przy dlugim prorokole daja tabletki anty, ale nie zawsze.
Ja przy pierwszej stymulacji mialam, ale jak mialam podchodzic do drugiej to mi pielegniarka mowila że nie zawsze są konieczne i nie zawsze dają.
Niektóre kliniki daja je wszystkim pacjentom.
(gdzies kiedys wyczytalam ze chronia przed powstawaniem torbieli czynnosciowych).


A Ty kiedy planujesz 2 podejscie?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki, nie jestem w temacie melduję tylko że stymulacja już zaczeta, lecimy z tym koksem :D kiry robiłam w międzyczasie i wujek Jarek stwierdził że acoffil nie potrzebny a ostatnio przy transferze go miałam zobaczymy co na to mój doktorek gin który robi specjalizację z immunologii ale od transferu to jescze trochę czasu bo po nowym roku :)
 
reklama
Do góry