reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, było 26, ale to był hardcore, a w ogóle mam w brzuchu 2 bąble (mam nadzieję, że jeszcze żyją). Ja już jestem trochę zaprawiona w boju ale kto wrażliwszy to nie polecam. Równie dobrze mogło nic nie wyjść
Ostatnio czytalam ze robili badania i z mrozonek sa wieksze szanse na pozytywny transfer ze ponoc przy swierzynkach 40% a przy mrozonkach 60% (mrozone i podawane byly tylko blastki)
 
Teściowa ma chemię i przy okazji prosi dla synowej zobaczcie dziewczyny jakie my mocne zastrzyki bierzemy
Masakra. To teraz mozna sobie wyobrazic jak nasza psychika dziala. Czlowiek podczas chemii jest wycienczony choroba, a my biorac takie same leki jak osoby przy chemio funkcjonujemy na pelnych obrotach i nasza glowa inaczej działa.
 
Ostatnio czytalam ze robili badania i z mrozonek sa wieksze szanse na pozytywny transfer ze ponoc przy swierzynkach 40% a przy mrozonkach 60% (mrozone i podawane byly tylko blastki)
Tak, takie podają statystyki różne kliniki. Chodzi o to, że przy transferach crio organizm jest "wypoczęty". Przy stymulacji trochę dostaje po doopie
Przepraszam kto jest tutaj moderatorem ?
Potrzebuje zatwierdzenia postu z linkiem !
O wiele nie proszę !
Wołanie o pomoc !
Wrzucamy sobie tu różne linki, jeśli to nie spam to wrzuć śmiało. Chociaż wydaje mi się, że jedna dobra dusza już nam to dzisiaj wrzucała Macieju (kilka stron wcześniej) :)
 
reklama
No dobra to się przyznam - 4dpt w południe sikałam na test. Wyszedł taki cień cienia cienia, że aż wydawało mi się, że mam omamy ;P Walnęłam sobie po obiedzie drzemkę a jak się przebudziłam to w głowie była tylko jedna myśl - zrób sikacza (ja, która ich nienawidzę, zakupiłam kilka szt jakieś 3-4miesiące temu, tak przypadkiem robiąc zakupy online w aptece dorzuciłam do koszyka) i pół minuty później już siurałam na dziada :huh::ninja2: :-D:-D
Ja miałam w 5 dpt pozytywny a w 6 dpt beta 20 :o
 
Do góry