reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny żyję. Teraz wszystko zależy od tego ile wytrzymamy. Infekcji nie mam, wody odpływają ale powolnie i Afi jest ok. Przepraszam nie mam siły opisywać szczegółów i już nie ogarniam forum. Mam do was prośbę bo w moim durnym telefonie nie otwierają się pdf i nie mogę w tym moim amoku nic znaleźć. Proszę napiszcie mi na priv jakie są aktualne zalecenia PTG odnośnie porodów przedwczesnych, chodzi o ich zalecenia czy jest to CC czy sn. Potrzebuje rzetelnych informacji na ten temat. Z góry dziękuję.
Priv [emoji177]
 
reklama
No co ty nie przepraszaj moja teściowa taka silna babka ze hohoho
Ale zobacz co my bierzemy jak przepisują te leki po chemi
Momentami też mnie to przeraża...
Tym bardziej że później ewentualnie jak na coś zachorujemy , to mamy ograniczone możliwości bo nasz organizm się uodparnia na te leki ...
Przynajmniej takiego zdania jest moja doc.
 
kochani ponawiam zapytanie posiadam link do zrzutki i chciałbym abyscie zapoznali się z naszą historią ale niestety jak wklejam link automatycznie pokazuje mi ze (ta wiadomość oczekuje na akceptację moderatora i nie jest widoczna dla użytkowników. )
 
Dziewczyny, rzadko zajmuje się takimi sprawami ale opowiem Wam krótka historię.
Kilka dni temu dostałam wiadomość na Messenger'a od obcego faceta, który przesłał mi link do swojej zrzutki. Słabo się czułam, byłam kilka dni po lyzeczkowaniu i dopiero dziś wróciłam dobrej wiadomości. Maciek opisuje tam historie swoja i żony, historie która nam jest dość bliska. Starają siano dziecko, nasienie wręcz zerowe ale podchodzą do in vitro. Wydają swoje oszczędności i lipa....ciaza biochemiczna. Kasy już nie mają, on jest bezrobotny bo po urazie/kontuzji i rekonstrukcji stawu dostał wypowiedzenie ale chcą walczyć...wiecie, że walka o dziecko to nasz cel w życiu. Założył zbiórkę i prosi o parę złotych...jeśli możecie, jeśli chcecie podrzucam link. Dziś przeglądałam z jego żona pół dnia, to na prawdę fantastyczni ludzie, warto im pomóc
Link do: In vitro - Marzenie | zrzutka.pl

Nóż mi się w kieszeni otwiera dziewczynki w takich sytuacjach!! Gdzie jest państwo??? Grzeją stołki i w dupie maja ogromna grupę ludzi bo im tak kler każe a poparcie kleru to elektorat!!!! Średniowiecze! ;(((((
Właśnie to jest najgorsze, ze większość z nas jakoś daje radę bo musi - nie kupuje większego mieszkania czy bierze pożyczkę pod invitro itd ale są ludzie którzy nawet takiej możliwości nie maja. ;(((
 
kochani ponawiam zapytanie posiadam link do zrzutki i chciałbym abyscie zapoznali się z naszą historią ale niestety jak wklejam link automatycznie pokazuje mi ze (ta wiadomość oczekuje na akceptację moderatora i nie jest widoczna dla użytkowników. )

Maciej, napisz do aniaslu: Ania i jej maz moderuja to forum od strony technicznej. Powodzenia
 
reklama
Do góry