reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam pytanie dostałam Dostinex od czasu punkcji i biorę co 3 dzień jedna tabletkę - dziś rowniez ta tabletka - poprzednim razem tego nie bralam czy któraś z Was to stosowala ? Również po transferze? Chyba lekarz się nie pomylił co ??
 
reklama
Biorę się za badania dopiero dostałam listę z kliniki u jest też tam amh [emoji6]
poprzedzone nie ale podczas długiego miałam (jestem w trakcie długiego )anty plus gonapeptyl.To kwestia insywidualna co lekarz i stymulacja to co innego.ja idę całkowicie dziwnym protokołem to nie doradzę ale dziewczyny może pomogą.

Uwielbiam oglądać ciuszki niemowlaka :rolleyes: Obrotna jesteś jak już prawie wszystko a jak piszesz ze względu na samopoczucie to i lepiej!
[QUOTEIntralipd miałam dwa razy przed ciąża, w dniu transferu i wcześniej i czułam się ok. Mam nadzieję ze teraz też tak będzie. Miałam intralipd w invimed i tam szybko bardzo to trwało co podobno nie jest dobre i idę teraz do salve gdzie pilnują żeby ok 3 godzin to zajęło. A u Ciebie co słychać???
@Baylee dwa razy przed ciąża z 2 tygodniowymi odstępami czy tygodniowymi?Teraz dobrze podali ?
Ja lęcę 3 stymulację więc w ciągu tygodnia może już będzie punkcja.
Dziękuje za info,trzymam kciuki za Twoje badania!

Mam nadzieję i tego Ci życzę żebyś okazji nie miała do 3 stymulacji :)Tak u mnie namieszanie z poplątaniem ;)Kciuki się przydadzą za wiekszą ilość niż 1 zarodek..

wow ale boskie ilości!!!Trzymamy kciuki aby kropek został z Tobą!

Cześć Aga,witaj w naszym walczącym gronie :)W kupie raźniej!
Współczuje dotychczasowych doświadczeń,mam nadzieje ,że wiedzą na forum uda Ci się uzyskać cenne informację do walki o upragnionego bejbasa.
Nie będę powielać porad dziewczyn ale "@sssurykatka doradziła AMH, Ogranij ten test glukoza i insulina, słaba jakość komórek może czasem z tego wynikać. A jakie miałaś wyniki stymulacji.przy in vitro? Ile zarodków, ile transferów? "
Ja Aga z dwóch stymulacji miałam 3 i 6 komórek z czego po jednym tylko zarodku.Zrób koniecznie tą krzywa cukrową i AMH jak radzi sssurykatka.Ja po metforminie na insuline po nieudanej procedurze zaszlam pierwszy raz naturalnie w ciąże-kryszyna nie została ze mną.
U mnie ponoć marne jajniki albo kiepsko dobrane stymulacje-jestem w 3 stymulacji i u tego samego lekarza.
Czego jeszcze próbowałam?Akupunktura,refleksologia ale to nic przyjemnego ;) biore dhea Eljot.Zrób badania i zobaczymy co dalej.Jeśli Gyn Ci nie pomogło to Nov.um jest chyba najepszą kliniką .wiadomo każda z nas jest innym przypadkiem.
Jesteśmy dobrej myśli pamiętaj walczymy do finału!

Wielkie gratulacje Justyna!!!Ależ chłopaki mają bujne fryzury!Cudaki!Forumowa ciotka ściska![/QUOTE]
 
Do góry