reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jak wy sie czujecie po relanium? Bo ja tragicznie a jutro mam wziasc as dwie jak ja to zniose

Po dwóch 3 raz z rzędu poszłam spać i jak mnie syn obudził o 23 to nie wiedziałam gdzie jestem.Teraz relanium jakby nie działa. Nic nie czuję. Chyba kwestia przyzwyczajenia się organizmu. Tylko samochodu nie prowadź :p
Teraz masz dzwonic z tymi wynikami do kliniki? Kurcze no tu juz ci zbytnio nie podpowiem niech wypowiedza sie dziewczyny bardziej doświadczone :(

Mój prowadzący się do mnie odezwie dziś. Miałam umówioną wizytę po 13, ale zmieniłam na telefoniczne info i nie wiem kiedy otrzymam telefon. Może być i pod wieczór.
Nie nastawiam się na porażkę! Mam pięknego, walecznego kropka i na pewno ze mną zostanie! :)
Myślę, że dostanę luteinę pod język, bo wydaje mi się dosyć niski progesteron, ale też trzeba pamiętać, że to dopiero 38 h od transferu.

Nawet zastanawiam się nad zakupem sikacza i może w poniedziałek siknę? Zakazany..... ale widzę większość robi, a koszt śmieszny... Tylko czy w głowie sobie nie zaszkodzę :p
 
reklama
Kochane dziewczynki mam pytanie. Czy są tutaj kobietki, które miały podany trzydniowy zarodek? Jestem od wczoraj po transferze zarodka cl 8.2 i się zastanawiam czy taki maluch ma szansę.
Niestety po punkcji mieliśmy tylko 3 komórki (długi protokol). Jedna się nie nadawała do zapłodnienia, jedna się nie zaplodnila, a jednego mi wczoraj podali.
Ogólnie u mnie jest problem z tym, że moje pęcherzyki są puste :( to nasze drugie podejście i mam już dość.
 
Kochane dziewczynki mam pytanie. Czy są tutaj kobietki, które miały podany trzydniowy zarodek? Jestem od wczoraj po transferze zarodka cl 8.2 się zastanawiam czy taki maluch ma szansę.
Niestety po punkcji mieliśmy tylko 3 komórki (długo protokol). Jedna się nie nadawała do zapłodnienia, jedna się nie zaplodnila, a jednego mi wczoraj podali.
Ogólnie u mnie jest problem z tym, że moje pęcherzyki są puste :( to nasze drugie podejście i mam już dość.
Mi podali 2 dniowego. Ale czesto podaja 3 dniowe takze nie masz co sie martwic bo takie tez maja szanse :)
 
Kochane dziewczynki mam pytanie. Czy są tutaj kobietki, które miały podany trzydniowy zarodek? Jestem od wczoraj po transferze zarodka cl 8.2 i się zastanawiam czy taki maluch ma szansę.
Niestety po punkcji mieliśmy tylko 3 komórki (długi protokol). Jedna się nie nadawała do zapłodnienia, jedna się nie zaplodnila, a jednego mi wczoraj podali.
Ogólnie u mnie jest problem z tym, że moje pęcherzyki są puste :( to nasze drugie podejście i mam już dość.
Ja mam 3 dniowego podanego w poniedziałek :)
 
Kochane dziewczynki mam pytanie. Czy są tutaj kobietki, które miały podany trzydniowy zarodek? Jestem od wczoraj po transferze zarodka cl 8.2 i się zastanawiam czy taki maluch ma szansę.
Niestety po punkcji mieliśmy tylko 3 komórki (długi protokol). Jedna się nie nadawała do zapłodnienia, jedna się nie zaplodnila, a jednego mi wczoraj podali.
Ogólnie u mnie jest problem z tym, że moje pęcherzyki są puste :( to nasze drugie podejście i mam już dość.
Znam to ...U mnie dokładnie dwie stymulacje i po jednym zarodku które poległy.
a trzeci stymulacja i 5 zarodków i jedna 4 dobowa morula siedzi we mnie (taką mam nadzieje ze nadal tam jest ;)
Gdzie się leczysz?
jakie AMh?
Immunologia?
Krzywa cukrową robiłaś?
Co lekarz mówi,skąd pustę pęcherzyki?
Jakie masz leki przy transferze?

Nie ma reguły-nikt nie miał podawanego w 4 dobie tylko zawsze 3 czy 5.
Trzymam kciuki za tego Kropka!
 
reklama
Znam to ...U mnie dokładnie dwie stymulacje i po jednym zarodku które poległy.
a trzeci stymulacja i 5 zarodków i jedna 4 dobowa morula siedzi we mnie (taką mam nadzieje ze nadal tam jest ;)
Gdzie się leczysz?
jakie AMh?
Immunologia?
Krzywa cukrową robiłaś?
Co lekarz mówi,skąd pustę pęcherzyki?
Jakie masz leki przy transferze?

Nie ma reguły-nikt nie miał podawanego w 4 dobie tylko zawsze 3 czy 5.
Trzymam kciuki za tego Kropka!

Dzięki, a ja trzymam kciuki za Twojego.
Nie ruszyłem immunologii bo mój dr jest na nie. Krzywej też nie robiłam. Moje amh 2017 roku 1,6 więc teraz pewnie jeszcze mniejsze. Po transferze dostałam encorton 5mg, estofem, 3x duphaston, 3x luteina dopochwowo i zastrzyki przeciwzakrzepowe. Lecze się w Artvimedzie u dr Chrostowskiego. Nie mam odpowiedzi dlaczego tak kiepsko reaguje na stymulacje. Zapytałam czy można jakoś poprawić jakość komórek to tylko powiedział o dhea który biorą kobiety koło 40stki, a ja mam 30 więc zrozumiałam, że u mnie to chyba będzie ciężko. Sama zaczęłam czytać na ten temat, ale nie wiem czy to dhea w moim wieku jest bezpieczne? Co u Ciebie za 3 razem zmienili, że miałaś tako dobry wynik ?
 
Do góry