reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Relanium 1h przed transferem
Następnie po transferze;
_- Lutinus 3*2
- nospa forte 3*2
- magnes 3*2
- prokutex 2*1
- Clexane o.40 raz dziennie
- duphastan 2*1
- falvit mama
Relanium pRez pierwsze 3 dni.

Co wy na taki zestaw?
 
A
Ja byłam prywatnie. Z NFZ to mi nawet krwi robić nie chcieli bo należy się coś tam coś tam i oni są rozliczani z tego
Aha. O widzisz hmm. Pojde do rodzinnej i zapytam jak nir bedzie chciala dac to odpuszcze i wtedy tez bede miala pewnisc ze nie wystawi mi L4 po transferze, bo chcialam uniknac zwolnienia eystawionego przez klinikie. No ale zobacze. Dzieki kochana. A ty jak sie czujesz?
 
Dziewczyny, robię porządki w apteczce i po transferze zostało mi kilka rzeczy,
Puregon pen i 6 strzykawek
Medrol 25 tabletek ważne do 03/2022
Estrofem 24 tabletki ważne do 06/2021
Oddam za symboliczne kwoty, szkoda żeby się zmarnowało


Piszcie proszę priv
 
A

Aha. O widzisz hmm. Pojde do rodzinnej i zapytam jak nir bedzie chciala dac to odpuszcze i wtedy tez bede miala pewnisc ze nie wystawi mi L4 po transferze, bo chcialam uniknac zwolnienia eystawionego przez klinikie. No ale zobacze. Dzieki kochana. A ty jak sie czujesz?
Różnie. Teraz jest inaczej. W krzyżu mnie pobolewa, w macicy kłucie się pojawia i mam godziny, gdzie chodzę niewyspana.

A poza tymi dolegliwościami szczęśliwa [emoji1] mam nadzieję, że wszystko tam dobrze się dzieje i kropek będzie fasolką, a później grzeczna dzidzią. [emoji14]
 
Różnie. Teraz jest inaczej. W krzyżu mnie pobolewa, w macicy kłucie się pojawia i mam godziny, gdzie chodzę niewyspana.

A poza tymi dolegliwościami szczęśliwa [emoji1] mam nadzieję, że wszystko tam dobrze się dzieje i kropek będzie fasolką, a później grzeczna dzidzią. [emoji14]
To wszystko wskazuje na dobre objawy ciąży :) super. Trzymam kciuki i wierze w to ze bedzie piekna dzidzia ♥
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, moze glupie ale mam.
Nie wiem co aie stalo ze 3 razy dzinnie estofem zaczelam przyjmowac jak mi oasuje o teh samej porze czyli 8, 15 i 22 godz. A nie co 8 godzin czy jak teraz bym zmienila na 6, 14 i 22 godzine to namieszma sobie po tygdoniu juz brania o takich godzinach ???
 
Do góry