reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A pozniej jak to dalej po transferze jak bralas???
U mnie wtedy nie doszło do transferu pomimo, że podrosło, bo nie miało struktury warstwowej, ale to a 99% przez encotron się zepsuła, a nie przez estrofem. W następnym cylku też zamieszanie z grubością i zawirowania ze strukturą ( dobra-zla-dobra) i pomimo dołożenia plastrów nie podrosło ( wino ani inne cuda nie pomogły) dopiero w trzecim podejściu na naturalnym udało mi się podejść do transferu i tutaj suplementacja jak już pisałam ( chociaż wątpię w suplementy)
 
Posłuchaj akurat nie zrobiłam tego specjalnie i nie rozumiem Twoich złośliwości w moja stronę że rozgrzebuje stare rany... czasami wystarczy pomyśleć że akurat nie pamiętałam o tym lub nie przeczytałam o tym bo na tym forum jestem niecały tydzień.
Ilmenau jeśli Ciebie urazilam swoją niewiedzą to bardzo przepraszam.
Tak podczytuje z krzakow, bo juz od wielu miesiecy nie mam glowy, a teraz po porodzie, rowniez brak mi czasu na forum BB. Ale tylko wtrace, jako osoba ze starej ekipy ;) ze w wypowiedzi Dzoasi nie ma ani cienia zlosliwosci, bardziej bym to okreslila jako zalamanie sie, jak nietaktowne sa niektore dziewczyny.. i kolezanka Skarbulenka chyba faktycznie jest na forum dzien z noca, nie wiedzac, ze kto jak kto, ale akurat Dzoasia jest najbardziej empatyczna, pomocna i najbardziej ogarnieta pod wzgledem wiedzy o procedurach ivf, sposrod nas wszystkich forumowiczek..
Laski, nie zapominajcie, ze to jest forum osob borykajacych sie z nieplodnoscia, walczacych o spelnienie najwiekszego marzenia jakim jest dziecko. Kazda ma na koncie przynajmniej jedna strate, niepowodzenia w ktoryms, najczesciej kolejnym podejsciu, wiekszosc z nas tutaj, duzo przeszla. I zawsze fajne bylo to, ze zawsze ale to ZAWSZE bylysmy dla siebie mega wsparciem (nie mylic z przesadnym komplementowaniem siebie i innych, wpadajacym w samouwielbienie ;) ).
Tak jak nie na miejscu sa wypowiedzi do dziewczyn transferujacych po dwa zarodki, ze to szczyt ryzykanctwa, tak do dziewczyny po wielu stratach nie mowi sie, ze robi z siebie meczennice, a kogos komu obumarl jeden zarodek nie pyta sie jaka mialas bete przy blizniakach i ze to musialo byc super uczucie.
Milego wieczoru wszystkim.
I walczcie drogie staraczki, bo warto :) mowie to jako mama siedmio tygodniowego Igora [emoji173]
 
Tak podczytuje z krzakow, bo juz od wielu miesiecy nie mam glowy, a teraz po porodzie, rowniez brak mi czasu na forum BB. Ale tylko wtrace, jako osoba ze starej ekipy ;) ze w wypowiedzi Dzoasi nie ma ani cienia zlosliwosci, bardziej bym to okreslila jako zalamanie sie, jak nietaktowne sa niektore dziewczyny.. i kolezanka Skarbulenka chyba faktycznie jest na forum dzien z noca, nie wiedzac, ze kto jak kto, ale akurat Dzoasia jest najbardziej empatyczna, pomocna i najbardziej ogarnieta pod wzgledem wiedzy o procedurach ivf, sposrod nas wszystkich forumowiczek..
Laski, nie zapominajcie, ze to jest forum osob borykajacych sie z nieplodnoscia, walczacych o spelnienie najwiekszego marzenia jakim jest dziecko. Kazda ma na koncie przynajmniej jedna strate, niepowodzenia w ktoryms, najczesciej kolejnym podejsciu, wiekszosc z nas tutaj, duzo przeszla. I zawsze fajne bylo to, ze zawsze ale to ZAWSZE bylysmy dla siebie mega wsparciem (nie mylic z przesadnym komplementowaniem siebie i innych, wpadajacym w samouwielbienie ;) ).
Tak jak nie na miejscu sa wypowiedzi do dziewczyn transferujacych po dwa zarodki, ze to szczyt ryzykanctwa, tak do dziewczyny po wielu stratach nie mowi sie, ze robi z siebie meczennice, a kogos komu obumarl jeden zarodek nie pyta sie jaka mialas bete przy blizniakach i ze to musialo byc super uczucie.
Milego wieczoru wszystkim.
I walczcie drogie staraczki, bo warto :) mowie to jako mama siedmio tygodniowego Igora [emoji173]
Myslam dziś o Tobie i @redferrari pamiętam Was z początku mojej bytności tutaj i stęskniłam się za Wami (.... lukier.. :) ). Co u Was słychać?
 
Wow dopiero co wrocilam i widze ze nic sie nie zmienilo ze terrorystki dalej napadaja na inne i szukaja kwasow... przeciez dziewczyna nie chciala nikomu sprawic przykrosci swoim pytaniem ale widze ze ktos tu ciagle szuka zaczepki i pretekstu zeby tylko rozkrecic jakas afere poprostu WOW jak ja nie lubie takich ludzi co wszystko odbieraja negatywnie... jeszcze troche a strach bedzie sie odezwac... poprostu Super...
 
Myslam dziś o Tobie i @redferrari pamiętam Was z początku mojej bytności tutaj i stęskniłam się za Wami (.... lukier.. :) ). Co u Was słychać?
Czesc Kochana [emoji4] prawda, ze kiedys to bylo inne forum? [emoji6]
A u nas dobrze [emoji4] Probujemy jakos ogarniac zycie, ktore wywrocilo sie do gory nogami w chwili porodu [emoji854] ale przyznam, ze nie spodziewalam sie, ze mozna byc rownie wykonczonym, co szczesliwym [emoji7][emoji7] i taka jazda juz bedzie cale zycie [emoji16]
Jesli bedziesz chciala, mozemy przejsc na priv ;)
 
Wow dopiero co wrocilam i widze ze nic sie nie zmienilo ze terrorystki dalej napadaja na inne i szukaja kwasow... przeciez dziewczyna nie chciala nikomu sprawic przykrosci swoim pytaniem ale widze ze ktos tu ciagle szuka zaczepki i pretekstu zeby tylko rozkrecic jakas afere poprostu WOW jak ja nie lubie takich ludzi co wszystko odbieraja negatywnie... jeszcze troche a strach bedzie sie odezwac... poprostu Super...
Kochana, jesli tylko Ci sie nie podoba na forum, mozesz odejsc ;) nikt nikogo nie trzyma tu na sile
 
Kochana, jesli tylko Ci sie nie podoba na forum, mozesz odejsc ;) nikt nikogo nie trzyma tu na sile
To nie ja napisalam cos takiego
”Czesc Kochana
emoji4.png
prawda, ze kiedys to bylo inne forum?
emoji6.png

Tylko ty
Moim zdaniem forum jest super i dziewczyny tez sa super (jakis zgnilak zawsze sie trafi) moze to ty nie powinnas tu zagladac skoro to juz nie to samo dla ciebie.
 
To nie ja napisalam cos takiego
”Czesc Kochana
emoji4.png
prawda, ze kiedys to bylo inne forum?
emoji6.png

Tylko ty
Moim zdaniem forum jest super i dziewczyny tez sa super (jakis zgnilak zawsze sie trafi) moze to ty nie powinnas tu zagladac skoro to juz nie to samo dla ciebie.
Moze porownajmy nasza ilosc postow i staz na forum, a pozniej bedziemy decydowac, ktora ma wiecej do powiedzenia [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry