reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Droga @Ellesi, przykro mi z powodu tego co się stało, szkoda tego dzidziusia, to niesprawiedliwe. I w tym co napisałam nie ma ani odrobiny złośliwości. Bardzo przeżywam każde poronienie.
Ale pamiętam tą ostatnią sytuację, kiedy @Lotta84 opisała swoją historię, nie ważne w jakim kontekscie

Ja mam za sobą 3 pełne procedury, hiperstymulacje, 3 ciąże biochemiczne, 1 poronienie. 4 transfery, 3 inseminacje, cykle stymulowane, naturalne wigibasy, kalendarzyk, wakacyjny sex bo niby wszystko w głowie; tysiące badań; zyliony długów;leczenie immunosupresyjne, u tylu ginekologow już byłam, że wchodząc dentysty o mało nie ściągam gaci z przyzwyczajenia; kłopoty w małżeństwie, a po 2 procedurze zmagałam się z depresją....To i tak nie wiele, patrząc na historię innych Siłaczek.
Bierzemy dwa zarodki, nie z chciejstwa i nie dla rozrywki.Chcemy zwiększyć szanse, a jak zostaną dwa to będziemy mieli swój 8 cud świata i głęboko wierzymy, że będą zdrowe. Gdybyśmy tak pesymistycznie myśleli o ciąży, macierzyństwie to pewnie w ogóle nie zdecydowalibyśmy się na dzieci.Mając dzieci już zawsze będziemy o nie się martwić. i nie na wszystko będziemy mieli wpływ. Nie dajmy się zwariować.
A ty nazwałaś ją "męczennicą".
A moja kuzynka w wieku 24 lat zmarła i jej nienarodzone dziecko tez przez ciaze bliźniacza dwujajowa (taka wlasnie z 2 zarodków) wiec sorry ze wyrażam swoją opinie ze to ryzyko i zeby to przemyśleć zanim sie poda 2 zarodki. Ale przeciez ty jestes tu męczennica. Brawo i pokłony!!! Ty masz swoje doświadczenia a ja mam swoje [...]
To było twoim zdaniem super? I kto tu jest terrorystką?
Naprawdę mi przykro z powodu Twojego dziecka, ale czy ty tu dzisiaj nie wpadłaś po to, żeby zrobić z siebie "męczennicę"?

Jestem tu już 2 lata, wiele z tym forum przeszłam, ale tak jak pisze @chlopkers dawniej to było forum rzeczowe, merytoryczne, pełne zrozumienia, bez czytania po łebkach, ignorancji, zbędnego cukierkowania i dawania złudnych nadziei. Jak trzeba było to i przysłowiowego kopniaka w tyłek się od dziewczyn dostało. Nie po to, żeby kogoś obrazić, ale po to, żeby zachęcić do działania. Nikt się nie obrażał.

Po tej ostatniej wymianie zdań nie miałam ochoty już się tu udzielać, ale zostałam, żeby móc czasem podzielić się swoim doświadczeniem i podpowiedzieć, coś doradzić ale... po co jak i tak czyta się tylko to, co się chce?
 
Jestesmy tu tyle samo czasu moja droga...
Ale widze ze czujesz sie tu jakimś Panem i Władca...
widze ze pogonilyscie kolejna dziewczynę która wam nie podpasowala...
Nie Elassi. Nikogo nie pogonilysmy. Zacznij czytac ze zrozumieniem. Skoro przez X czasu na forum bylo super, po czym pojawiaja sie 1-2 osoby, ktore psuja atmosfere, to jest niefajne.
Co do stazu, tym bardziej nie kumam jak mozesz mowic dziewczynom transferujacym po dwa zarodki, ze sa ryzykantkami, bo im obumrze jeden z zarodkow...
Do Twojej wiadomosci, z ludzkimi zarodkami tak juz jest, ze statystycznie w 50% sa wadliwe. I obumrzec moga zarowno w ciazach blizniaczych, jak i w pojedynczych. O czym wiekszosc z nas sie niestety miala okazje przekonac
 
Sorry ale pamietam jak mnie potraktowalyscie i jak bardzo to przeżyłam i nie zycze nikomu wiecej tego stresu który mi zafundowalyscie. Możecie sobie udawać super kochane i wogole ale napadanie na ciężarna dziewczynę i zarzucanie jej ze świadomie chciała kogoś skrzywdzić jest obrzydliwe!!!! ZDANIA NIE ZMIENIĘ!!!
 
Sorry ale pamietam jak mnie potraktowalyscie i jak bardzo to przeżyłam i nie zycze nikomu wiecej tego stresu który mi zafundowalyscie. Możecie sobie udawać super kochane i wogole ale napadanie na ciężarna dziewczynę i zarzucanie jej ze świadomie chciała kogoś skrzywdzić jest obrzydliwe!!!! ZDANIA NIE ZMIENIĘ!!!
A moze sie odniesiesz do swoich wypowiedzi, ktore zacytowala Dzoasia? [emoji6]
 
Tylko tyle, bez żadnego wyzwiska??
Tak tylko tyle juz tej biednej dziewczynie napisałam na priv kto na 100% zaraz sie odezwie i na kogo ma tu uważać ale biedaczka stwierdziła ze juz nie bedzie sie udzielać dlatego nie wytrzymałam ze znowu kogoś skrzywdziliście a ze juz w ciazy nie jestem to wam troche pocisne!
 
Tak tylko tyle juz tej biednej dziewczynie napisałam na priv kto na 100% zaraz sie odezwie i na kogo ma tu uważać ale biedaczka stwierdziła ze juz nie bedzie sie udzielać dlatego nie wytrzymałam ze znowu kogoś skrzywdziliście a ze juz w ciazy nie jestem to wam troche pocisne!
a skąd wiesz, że teraz nie ciśniesz dziewczynie ciężarnej? cieszy cię to?
 
reklama
A napisałam co sie u mnie stało dla tych dziewczyn dla których tu zaglądam bo przeciez nie do was bo dla was to przeciez przedwczesny prezent gwiazdkow...
 
Do góry