reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ja nie pytalam kurcze no ale mam ochotke ale jak moj maz sie boi to nic z tego nie wyjdzie pewnie
Pini, ja tak mialam ochote przez cala ciaze, ale moj sie zaparl i zylismy w celibacie do konca [emoji85] nawet raz na wizycie moj gin powiedzial emkowi, ze spokojnie mozemy wspolzyc, zeby nie przecenial swoich mozliwosci, bo do dziecka ma zbyt daleka droge [emoji6] ale i tak nic to nie dalo
 
Dziewczyny ciazowki uprawiacie normalnie sex? Bo moj maz sie boi mowi ze uszkodzi zarodek hehe
My tak, normalnie. Choc dwa razy zdarzylo mi sie zatrzec i bylo troche plamek czerwonych tyci tyci.
Ale kieeedys sie pozarlam z moim tak fest i mowie do niego, ze odejde od niego bo mnie wkur.... A on, ze moge sobie isc, tylko sexu mam nie uprawiac bo nie bedzie zaden burak jego dziecka po glowie wackiem pukal [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787].
Wracajac do rzeczywistosci zarodeczek jest w macicy, z czlonkiem sie nie spotka, ale mimo wszystko dla swietego spokoju zapytalabym lekarza jak to jest przy ciazach w jakikolwiek sposob zagrozonych.
 
Dziewczyny ciazowki uprawiacie normalnie sex? Bo moj maz sie boi mowi ze uszkodzi zarodek hehe
Niech sobie mąż nie pochlebia :laugh2: choćby jak chciał to nie dostanie. Ale najlepiej, żeby nie był to jakiś wyłuzdany dziki seks, tylko delikatne mizianko. Z tym, że jak ty pakujesz w siebie 3x3 lutinus to nie wiem czy będzie ci komfortowo, zwyczajnie się możesz zatrzeć tym prochem, a jak zaczniesz plamić to będzie niepotrzebny stres.
 
Niech sobie mąż nie pochlebia :laugh2: choćby jak chciał to nie dostanie. Ale najlepiej, żeby nie był to jakiś wyłuzdany dziki seks, tylko delikatne mizianko. Z tym, że jak ty pakujesz w siebie 3x3 lutinus to nie wiem czy będzie ci komfortowo, zwyczajnie się możesz zatrzeć tym prochem, a jak zaczniesz plamić to będzie niepotrzebny stres.
Ja biorę 3x4 i nic takiego nie było, ale fakt. Dziczy w łóżku nie mamy hahaha [emoji205]
 
reklama
Do góry