reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No dokladnie zobaczymy ja ide 30 kwietnia na wizyte to zobacze juz jakos bedzie 10tc Mamy podobnie termin
Oj kochana na płeć to musimy zaczekać jeszcze trochę. Najszybciej to usłyszysz jakąś prognozę na prenatalnych [emoji3526] a pewność to mogę mieć po połówkowych jak potwierdzi mi to dwóch lekarzy [emoji23]

Chyba że robisz nifti.
 
Moje kochanie, ostatni czas przyniósł nam wiele łez i smutku, ale nie poddajemy się i walczymy dalej!!!

Dziś trzymamy kciuki za kolejne dziewczyny
@Agata32! za betę do nieba
@Beata 4 i @dżoasia za piękne widoki na prenatalnych
@Cytrynka122 za udany test UMA
Mocne kciukaski dziewczyny[emoji110][emoji110][emoji110]
Wracajcie tylko z dobrymi wiadomosciami...
 
Moje kochanie, ostatni czas przyniósł nam wiele łez i smutku, ale nie poddajemy się i walczymy dalej!!!

Dziś trzymamy kciuki za kolejne dziewczyny
@Agata32! za betę do nieba
@Beata 4 i @dżoasia za piękne widoki na prenatalnych
@Cytrynka122 za udany test UMA
@Justyska13 dziękuję ja już po badaniach synuś waży 1.500 kg córcia 1.300kg i dziś zobaczyłam buziaczka synusia bo córcia jak na kobitke przystało wstydliwa
20190423_125346.jpg
 
@Akatombo @dżoasia dzięki dziewczyny, czuje sie sie w miarę dobrze, mialam laporaskopowe usuwanie tego jajowodu wiec i bólu dużego nie ma. Rece mi trochę zmasakrowali bo mialam 3 wenflony założone i sporo ukluc po pobieraniu krwi. Infekcja pecherza mnie jeszcze złapała po zakladaniu cewniku... ale wiecie wszystko do przezycia.
Mam jeszcze jednego mrozaczka, planowalam go w lipcu zabrac ale nie wiem czy nie bede musiala troszkę dłużej odczekac...
@Akatombo a Ty już masz jakiś plan? Kolejna stymulacja...? zmiana lekarza...? KD...? Czy dajesz sobie jeszcze troche czasu?
@dżoasia pięknych widoków i samych dobrych wiesci... Ty wiesz że dajesz nam nadzieje... zresztą każda z Was ktorej po dlugiej walce sie udalo...
@goffa13 ciąża pozamaciczna byla po crio
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺ ile wizyt
miałyście przed transferem?
Cześć, szczerze przyznam że przestałam je wszystkie liczyć. Pierwsza była na początku czerwca 2018. Później monitoring cyklu. Laparoskopia i usunięcie jajowodów z powodu nawracających od 2016 wodniaków. Przeszłam długą drogę i zmęczyłam się tymi wszystkimi genetycznymi badaniami, rozmowami z embriologami które musiałam wykonać z racji mojego wieku, oraz niemożnością otrzymania blastocyst. Nic już nie mam nawet pomrożone, bo tylko jeden zarodek przetrwał do 5-doby,pozostałe 5 przestało rokować po trzeciej :(
 
Do góry