reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcze a dawalo Wam to jakies objawy ze cos moze byc nie tak?Jakies dolegliwosci?
Powiem Ci, że teraz to i ja mam shizy [emoji33][emoji33]ale mam mdłości, poranne wymioty, a dziś doszedł jeszcze ten dziwny posmak w buzi, który nie da się niczym zwalczyć.

Ja do wizyty chyba teraz tak dzielnie nie wytrzymam. [emoji15]

Miałam się cieszyć ciąża... a przychodzą obawy z każdym kolejnym dniem.
 
reklama
Kurde teraz to I ja schizuje bo ja to mam mdlosci ale tylko kilka minut I tez nie zawsze pozatym nie mam posmaku w ustach no I ogolnie tylko migreny
 
Powiem Ci, że teraz to i ja mam shizy [emoji33][emoji33]ale mam mdłości, poranne wymioty, a dziś doszedł jeszcze ten dziwny posmak w buzi, który nie da się niczym zwalczyć.

Ja do wizyty chyba teraz tak dzielnie nie wytrzymam. [emoji15]

Miałam się cieszyć ciąża... a przychodzą obawy z każdym kolejnym dniem.
Ja tez sie zaczynam stresowac o 17 mam wizyte jade jak na szpilkach , dzisiaj caly dzien oprocz wymiotow taka glodna bylam a jak nadchodzi ta godzina to mam taki stres ze masakraCzasami omijam.takie tematy ...
 
Kurcze a dawalo Wam to jakies objawy ze cos moze byc nie tak?Jakies dolegliwosci?
Żadnych objawów. Dziewczyny nie nakrecajcie się proszę przeze mnie. Trzeba wierzyć w siłę swojego zarodka i w swój organizm.
Na usg wyszło za wolno bijące serce i wymiary zarodka. To jedyny objaw. Mam mdłości i teraz ale wiem, że to ze stresu.
 
reklama
Polecam dziewczyny na wzdęcia i zaparcia na początku ciąży . Każdy organizm inny ale u Mnie zdziałało cuda [emoji6]

IMG_5198.JPG
 
Do góry