reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy któraś z Was bolało podbrzusze po nieudanym transferze ?
@ juz minęła a mnie nadal boli jakby miała przyjsc znowu [emoji46]
 
Mnie narazie do samych transferow nie zalecil, bo narazie nie wiem czy bede musiala jeszcze stymulacje przechodzic, mamy 3 mrozaki jeszcze, moze z ktoregos bedzie dzieci ;) Pytan bo w razie konicznosci zdecyduje sie chyba na stymulacje I chcialabym zaczac powoli lykac witaminy.. sama nie wiem czy wierze w ich skutecznosc, moze to zwyczajnie efekt placebo..
Ja przed transferem nic nie lykalam zadnych ziol, jedyne co wyczytalam to dieta bialkows jest bardzo dobra na jakosc komorek. Ja zaprzestalam tez uzywania perfum na ten czas I mylam sie w zelach bezzapachowychNie wiem co z tych rzeczy pomoglo ale cis tak bo w brzuszku kruszynka zostala
 
Dziewczyny znajoma kolejne niepowodzenie . Wszystko kończy się tak samo . 7 zapłodnionych i wszystkie przestają się rozwijać na etapie moruli . Jeden jej podali na tym etapie ale niestety nic nie wyszło . Lekarz kazał im zrobić badanie MSOME HBA. Czy może jest tu ktoś gdzie robiono u partnera takie badanie i może mi napisać coś więcej o tym ?
 
reklama
No wlasnie ja chyba jeszcze przed wizyta u lekarza pojde na usg prywatnie zobaczyc czy wszystko w porządku bo się martwie troche
Ja tez dosc dlugo dochodzilam do siebie. Okres ok 8 dni, bolesny i obfity. Lekarz mowil mi ostatnio, ze jajniki potrzebuja troche czasu na zagojenie się po punkcji i moga bolec. Dostałam w tym nowym cyklu po okresie dodatkowo cyclo3forte, probiotyk i antybiotyk przez 2 dni. A jak sie marwtisz to tak jak piszesz przejdz do lekarza i upewnij sie, ze wszystko jest ok ☺
 
Do góry