reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Boze nawet nie mam jak plakac. W mieszkaniu juz goscie przrd weselem a ja nawet nie umie z nimi rozmawiac. Z mezem chwile rozmawialam i zalamalam sie totalnie. Nasze mrozaczki sa nasza ostatnia szamsa i mowie tu serio. Maz jak sie uprze tak bedzie. A adopcja zupelnie u niego nie wchodzi w gre. Boze nie wiem jak to będzie!
W pieewszej kolejnosci misze znalezc jakoegos endokrynologa który bedzoe umial polaczyc problemy tarczycy, brak zagniezdzenia itp. Ktory bedzoe wiecej wiedzial o ivf niz ten teraźniejszy. Nie wim musze z lekarzem pogadac ze musimy dac z siebie teraz wszystko.
Sorry dziewczuny ale ja patrze na to realnie i w sobote nie spodziewam sie cudu. Juz nie raz naturalnie mialam taka bete.
 
reklama
Hej dziewczyny wróciłam do gry. Co do bety właśnie u mnie tak się rozkręca powoli , wszędzie czytam że przy blastce powinna już być naorawde wysoka a u m ie tymczasem wygląda to tak:
8dpt 3,65
10dpt 36,28
14dpt 258,74
17dpt 974,35

Plamienie miałam 7dpt pRzez 3dni. Wiem że różnie może się to skończyć.
 
Hej dziewczyny wróciłam do gry. Co do bety właśnie u mnie tak się rozkręca powoli , wszędzie czytam że przy blastce powinna już być naorawde wysoka a u m ie tymczasem wygląda to tak:
8dpt 3,65
10dpt 36,28
14dpt 258,74
17dpt 974,35

Plamienie miałam 7dpt pRzez 3dni. Wiem że różnie może się to skończyć.
O matko a ja dzis 6 dpt wczesnej blastki i beta 1,27. To zrobilas mi nadzieje
 
O matko a ja dzis 6 dpt wczesnej blastki i beta 1,27. To zrobilas mi nadzieje
Ostatnio gdy się udało to w 7dpt była Ju beta 32 więc jest teraz różnica i szczerze skreslilam już ten transfer, chciałam po dwóch dniach potwierdzić tylko porażkę a tu masz..
Boję się tylko kolejnej straty... Co dla zajęcia sobie głowy cYms innym właśnie zmieniam pracę od poniedzialku, stwierdziłam że co ma być to będzie
[emoji846]
 
A jaki
Hej dziewczyny wróciłam do gry. Co do bety właśnie u mnie tak się rozkręca powoli , wszędzie czytam że przy blastce powinna już być naorawde wysoka a u m ie tymczasem wygląda to tak:
8dpt 3,65
10dpt 36,28
14dpt 258,74
17dpt 974,35

Plamienie miałam 7dpt pRzez 3dni. Wiem że różnie może się to skończyć.
mIalas estradiol i progesteron?
 
Ostatnio gdy się udało to w 7dpt była Ju beta 32 więc jest teraz różnica i szczerze skreslilam już ten transfer, chciałam po dwóch dniach potwierdzić tylko porażkę a tu masz..
Boję się tylko kolejnej straty... Co dla zajęcia sobie głowy cYms innym właśnie zmieniam pracę od poniedzialku, stwierdziłam że co ma być to będzie
[emoji846]
Kurcze a lekarz co na to?
 
Hej dziewczyny wróciłam do gry. Co do bety właśnie u mnie tak się rozkręca powoli , wszędzie czytam że przy blastce powinna już być naorawde wysoka a u m ie tymczasem wygląda to tak:
8dpt 3,65
10dpt 36,28
14dpt 258,74
17dpt 974,35

Plamienie miałam 7dpt pRzez 3dni. Wiem że różnie może się to skończyć.
dla mnie Twoja beta jest całkiem dobra-przyrosty super także nie stresuj Kropka Mamusia!!!
 
reklama
Do góry