reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, które dzisiaj rezerwowały u mnie leki! Żadna nie potrzebuje lutinusa 18 tabletek i kwasu foliowego 90 tabletek? Pozbyłabym się za jedną przesyłką
 
reklama
Dziewczyny @Dgd @ilmenau @Forget-me-not... i pozostałe odebrałam wyniki krzywek i sa takie

glukoza na czczo 83.0 mg/dl
glukoza po 1h 86.0 mg/dl
glukoza po 2h 69.0 mg/dl

insulina na czczo 7.3 uU/ml
insulina po 1h 53,8 uU/ml
insulina po 2h 17,7 uU/ml

Glukozę w labie powiedziano mi ze jest ok ale ale zbyt "płaska" być może dlatego ja co 2h musze jeść bo mnie ssie i po 2h aż mnie mdli.

Ale co z insulina?

Dziewczyny pomóżcie
Pewnie już dawno ktoś odpowiedział na Twoje pytanie :) ale wg mnie insulina ok. Na czczo powinna być jednocyfrowa - masz, norma po 2h - wzrost 3-5 razy - też masz ok. Krzywa glukozowa jest płaska, ale nie jest to IO ani nietolerancja glukozy. Homa 1.5. Glukozę po 2h masz niską, dlatego Cię ssie i mdli. Najlepiej to konsultować z diabetologiem.
[/QUOTE]
Tak czytam posta i sobie mysle wow ktos ma wyniki takie jak ja ;-) ;) haja a to moje wyniki tylko cos sie skasowalo i nie wyskoczyło ze to moj post. Haha dziękuję takjuz dziewczyny pomogly i uspokoily
 
Dokładnie takie wrażenie na mnie zrobił. Poważny, mało kontaktowy, wszystko trzeba było od niego wyciągać. Jednak ostatnio nagle okazało się, że mąż niespodziewanie ma dobre parametry nasienia (12mln dojrzałych zgodnych z normą plemników, a wcześniej tylko 0.9mln), to tak się doktor rozpromienił, że uwierzyliśmy w powodzenie procedury. :)
Oooco maz zazywal ze taka poprawa?
 

Załączniki

  • 1563145107288550638406196948796.jpg
    1563145107288550638406196948796.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry