reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

4 transfer, a drugi z drugiej procedury....
Nie wiem, czy ja już mogę się choć odrobinę cieszyć? Czy dopiero po którejś przyrastajacej becie?
Jak to jest dziewczyny, podpowiedzieć, co ile teraz betę robić? I która jest już pewniakiem?
Hurrrra. Gratulacje kochana,wychodziłaś tą ciążę ale jest. Beta piękna.
 
reklama
Dziewczynki czy w Waszych klinikach sa jakies rozpiski co mozna a czego nie przed i po transferze??
Dostajecie na kartce tez rozpisane leki co i jak do kiedy po et?
 
Wzruszająca historia, bardzo się cieszę że po takiej walce doczekaliscie się Waszego Cudu :) ja na swój wciąż liczę i czekam. Dziękuję za te słowa, to bardzo wspierające [emoji813]️

To prawda... z wielka nadzieja czyta sie takie historie i tez wyniki bet dziewczyn ktorym sie udalo[emoji175][emoji175]
To dodaje wiary i sily...
Dobrze ze tu jestescie[emoji173]️
 
reklama

To w czwartek lub piątek możesz betowac, mocne kciuki!!!
Na betę możesz iść o każdej porze, nie musisz być na czczo. Progesteron czy estrofem też nie zaburza wyniku.

Dziewczynki czy w Waszych klinikach sa jakies rozpiski co mozna a czego nie przed i po transferze??
Dostajecie na kartce tez rozpisane leki co i jak do kiedy po et?

U mnie byla rozpiska dotyczącą proga, estrofemu, encortonu i heparyny. Nospe bralam bo mi dziewczyny na forum polecily.
Z pozostałych zaleceń to ustne od mojego lekarza - unikać surowego mięsa, ryb, jajek, niepasteryzowanego mleka i nabiału z takiego mleka oraz skoków na banjee. Reszta jest dozwolona
 
Do góry