reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny robiłam dziś też TSH-wynik 2,9,myślałam ,że jest w normie,ale siostra powiedziała ,że za wysoki.Jutro idę do endrykologa.Jak zaczynałam leczenie do in vitro,to miałam 2,13,lekarz nic nie wspominał,że za wysoki. Dziewczyny a te wszystkie leki nie podnoszą tsh?Czy jak minimalnie popiłam tabletki rano ,to wpłynęło to na wyniki?
Tak bardzo się nie znam, ale ze słyszenia i forum wiem, że najlepiej jest przy in vitro mieć ok. 2, więc jak miałaś 2,13 to dobrze, ale 2,9 to też chyba nie najgorzej. Może któraś z dziewczyn coś podpowie...?
 
reklama
Dziewczyny z racji iż narazie robimy pas w staraniach, mam do oddania leki. Niech komuś przyniosą szczęście :)

- 45 sztuk Lutinusa 100 mg ważność 02/2022
- dwie ampułki Prolutex 25 mg data ważności 06/2020, dorzucę igły plus strzykawki
- Estrofem 2mg 28+23 sztuki data ważności 03/2022
-Luteina pod język 50mg 2 opakowania po 30 tabletek, data ważności 12/2021

Leki oddam za koszt przesyłki.
@allime czy aktualne?
 
1.5 to optymalny wynik przy staraniach
Dziewczyny robiłam dziś też TSH-wynik 2,9,myślałam ,że jest w normie,ale siostra powiedziała ,że za wysoki.Jutro idę do endrykologa.Jak zaczynałam leczenie do in vitro,to miałam 2,13,lekarz nic nie wspominał,że za wysoki. Dziewczyny a te wszystkie leki nie podnoszą tsh?Czy jak minimalnie popiłam tabletki rano ,to wpłynęło to na wyniki?
 
@jagodaaga dlaczego na zawsze koniec Twojej walki ? [emoji20]

@Dzoannna trzymam kciuki za jutrzejszy transfer[emoji110][emoji8]

@Elessi czekam z niecierpliwością na Twoją betę [emoji110][emoji8]

@Oleczka27 bardzo mi przykro
Wypłacz to , odpocznij i zepnij pośladki i ruszaj do walki [emoji8]

Wiele z nas tutaj zetknęło się z porażka ale warto walczyć !!!
Mamy o kogo [emoji173]️
Ja tez kochana ❤️
 
Dziewczyny mam pytanie do tych co są po udanych criotransferach. Do którego tygodnia bralyscie estrofem? Ja bylam wczoraj na usg potwierdzajacym czy jest pecherzyk ciążowy. Nie dostalam sie do mojego profesorka prowadzącego bo nie było juz miejsca wiec zapisalam sie do innej Pani doktor. Pani doktor potwierdziła, ze jest pecherzyk ciazowy z widocznym pęcherzykiem żółtkowym i powinnam juz odstawić estrofem bo jest szkodliwy w ciąży. A profesorek zapisal mi jeszcze 3 opakowania... Niestety nie mozna sie z nim skonsultować telefonicznie a chcialabym poznać jego opinię. Muszę więc czekać kolejne 10 dni i nie wiem naprawdę co robić... :(
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj z rozpaczy i chyba z pocieszania siebie nawzajem, jakoś tak trafiliśmy z mężem do łóżka.. po stosunku zaczęłam krwawić. Potem krwawienie ustało i w nocy oraz dziś już nie krwawię... czy to normalne? Kliniki dopiero od 10 otwarta a trochę mnie to martwi...
 
Do góry