reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Taaak my juz po:)
Kropeczki sa z nami:)
Leze pod kroplowka jeszcze z intralipidu bo w polowie wlewu byl transfer.
Obie sa ok, maja baardzo cienkie otoczki wiec Pani embriolog nie chciala juz ich nacinac. Jedna mocno rozprezona.
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
To głaskaj pięknie brzuszek. [emoji7] Kropeczki z mamusią! Cudownie!
Teraz, będzie szczęśliwy transfer! [emoji123]
 
Tak
Dwa
Poniewaz sa slabszej klasy 4cc
I dwa poprzednie transfery nie udaly sie wiec zeby zmaksymalizowac szanse...
To będę bardzo mocno trzymać kciuki, żeby zostały z Wami:) :) A nie wiesz czy to dużo zwiększa szansę na zagnieżdżane jak są dwa? Bo ja się cały czas zastanawiam ile transferowa, a niedługo będziemy musieli się zadeklarować.
 
Cześć dziewczyny. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona. Mam 29 lat, PCOS i hashimoto a mąż całkowity brak armii. Jesteśmy po dwóch nieudanych inseminacjach z nasienia dawcy. Planujemy podejść do in vitro i tu moje pytanie ile wydałyście na całą procedurę.?

Hej :) w Bocianie wszystko kosztowało 10000-11000 ciężko powiedzieć co do złotówki bo były badania,mrożenie,wizyty itp . Na szczęście do 3 stymulacji leki są dużo tańsze
 
Ale powiem wam że to jest straszne. Człowiek cały czas kombinuje skąd wziąć kasę żeby móc mieć dziecko. A w patologicznych rodzinach rodzi się jedno za drugim.
 
reklama
Do góry