reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja tez jestem w szoku ze to juz 8dpt. Ale mega szybko mi wyszlo bo juz w 5dpt. A blastka nie byla jakos mega rozwinieta bo 3.1.1

No ale 1.1 czyli mercedes...[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ty mnie jakos tak pozytywnie nastawilas ze co ma byc to bedzie i ja jakos tak mysle... na luuuzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
To mnie podnioslyscie na duchu [emoji4] Dobrze ze chociaz z tym u mnie nie ma aż takiego problemu. A myślisz że tego słabszego lepiej połączyć z tym 4.1.1 czy z 3.1.1?

Ja bym laczyla 4.1.1 (mercedesa) z tym z 2 lub 3 na koncu (raczej z 3 na koncu bo to oznacza slabsze zdolnosci implantacji)
 
Ostatnia edycja:
Do góry