reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja w 7dpt blastki mialam 2.2 powtorzylam dzis 9dpt i 0.9... Niestety. Dziewczyny takie wyniki to ciaze biochemiczne? Czy nawet nie?

Nadzieja przykro mi[emoji20] u mnie byla max 1.8 i potem spadala. Ale to bylo tylko drgniecie nie ciaza biochemiczna.
A jaki mialas teraz zestaw lekow?? Masz jeszcze mrozaczki?
 
Ostatnia edycja:
[emoji110][emoji110] niech kropeczki zostaną z mamusią!

Ja brałam za jednym razem wszystkie 3 specyfiki [emoji85]

A ja od Ciebie sciagalam:) ale skonczyl mi sie buscopan a czuje sie tak dobrze ze chyba zostanie nospa doraznie i relanium do poniedzialku tylko i koniec. Nie chce mi sie juz faszerowac
Dzieki za sciągi mamusika [emoji8][emoji8] duzo od Ciebie sciagnelam i od innych dziewczyn!!!
 
@Dzoannna @Justka84 jak tam u was? Wszystko dobrze? Jak samopoczucie? @Elessi @Czarnula34 @elzza gratuluje dziewczyny!

Dziekuje [emoji8]
powiem Ci ze totalnie normalnie sie czuje. Zupelnie nic.

A Ty @Justyska13?

Po Prolutexie podskornie mam bolace miejsca ale to nic.

Czuje sie idealnie[emoji4]

A Ty dzis masz 9dpt 2dniowego zarodka???
Dobrze licze??
Kiedy robisz test z krwi? Jutro??

Jak sie czujesz??
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]

A mamuski @elzza @Elessi @Czarnula34 wy jak?
 
@Dzoannna @Justka84 jak tam u was? Wszystko dobrze? Jak samopoczucie? @Elessi @Czarnula34 @elzza gratuluje dziewczyny!
chyba chciałaś zapytać o mnie ale nik coś ci że wskoczył. Ja się czuję dobrze. Wieczorami po relanium zasypiam w 2 min a w dzień chodzę bardzo wyluzowana. 1 dpt troszke czułam kłucie z prawej zreony ale moż edlatego że z 2h chodziłam po sklepach tzn taki spacer po sklepach. a A tak to ok nic nie czuje dosłownie nic, aaaa jedynie siniaki mi wychodzą po chyba fraxiparynie okrutnie. Przy pierwszym transferze nie było ani jednego siniaka a teraz juz 2. Ale to bajka mało istostne. Piersi nie bola, brzuch też nie jedynie senna jestem ale to pewnie po relanium.
 
reklama
Do góry