reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny pomóżcie z tym estrofemem. Wiem że to za wcześnie na schodzenie i będę się upierać na kolejne tygodnie. W razie wwww kto ma do odsprzedania???
 
I dostalas antybiotyk Doxycylinum tzf??
Dzieki za info:)
Myslalam ze steryd rozwiazuje temat stanu zapalnego w endometrium....?
Raczej nie. Bo stan zapalny moze wynikac z bakterii a steryd na to nie pomaga
Dziewczyny ;) proszę o pomoc w wyborze kwasu foliowego metylowego z syntetykiem mam ta mutacje jedną i drugą
Homocysteina 9.1
No to np bierz modulatory homocysteiny z Solgara i dokladaj do tego metyl z Solgara 400.
Albo jak Ci zalezy na takich bardziej ciazowych to Composita Mama DHA. Ma oba kwasy i cala reszte potrzebna przy staraniach i ciazy.
 
Dziewczyny mam pytanie. Od kiedy schodzilyscie z estrofemu? Bo mi wystarczy jeszcze na 10 dni estrofemu o lekarz mowi ze jesli beta bedzie pozytywna nadal to bedziemy schodzic z niego i więcej nie chce ju przepisywać. Tylko progesteron bedzie przepisywany.
Ja dopiero dzisiaj nie wzielam tabletki. Schodzilam od skonczonego 7tc
 
Ja dopiero dzisiaj nie wzielam tabletki. Schodzilam od skonczonego 7tc
No o wlasnoe noe wiem co ta polozna ma na mysli. Bpnja rozumie schodzenie po malu ale mo wystarczu tylko 3x1 na 10 dni tylko a tu dopiero 7dpt jest czyli jakoś 3 +1tc liczac od miesiączki. Zadnej wizyty jeszcze nie bylo a oni mi mowia o schodzeniu z estrofemu. No chyba zartuja! Wiec spokojnie z 3-4 tyg powinnam brac czyli ok 3 opakowania. Ty mialas estrofem? I od jakich dawek schodzilas.
 
Dziewczyny pomóżcie z tym estrofemem. Wiem że to za wcześnie na schodzenie i będę się upierać na kolejne tygodnie. W razie wwww kto ma do odsprzedania???
Chodzi o ten lek? mam cały niepotrzebny
 

Załączniki

  • 15640657238391002147261.jpg
    15640657238391002147261.jpg
    679 KB · Wyświetleń: 43
No o wlasnoe noe wiem co ta polozna ma na mysli. Bpnja rozumie schodzenie po malu ale mo wystarczu tylko 3x1 na 10 dni tylko a tu dopiero 7dpt jest czyli jakoś 3 +1tc liczac od miesiączki. Zadnej wizyty jeszcze nie bylo a oni mi mowia o schodzeniu z estrofemu. No chyba zartuja! Wiec spokojnie z 3-4 tyg powinnam brac czyli ok 3 opakowania. Ty mialas estrofem? I od jakich dawek schodzilas.
@Kurcia jesli ci został estrofem to odkupie
 
reklama
No o wlasnoe noe wiem co ta polozna ma na mysli. Bpnja rozumie schodzenie po malu ale mo wystarczu tylko 3x1 na 10 dni tylko a tu dopiero 7dpt jest czyli jakoś 3 +1tc liczac od miesiączki. Zadnej wizyty jeszcze nie bylo a oni mi mowia o schodzeniu z estrofemu. No chyba zartuja! Wiec spokojnie z 3-4 tyg powinnam brac czyli ok 3 opakowania. Ty mialas estrofem? I od jakich dawek schodzilas.
Tak. Ja byłam po crio wiec estrofem byl konieczny. Chyba ze Ty nie jestes po crio ? Ale wydaje mi sie ze jestes.
Bralam caly czas 2x1 estrofem i co 3 dni 2 plastry systen50(tez zawieraja estradiol).
A jak zaczelam schodzic to estrofem 1x1 i 1 plaster, pozniej odstawilam plaster i zostal sam estrofem. I teraz juz nic.
Schodzilam jakies 2.5tygodnia
 
Do góry