reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, jestem 8dpt podano mi 5dniowy zarodek 4AA. Dziś zrobiłam test z moczu i jedna kreska :( ale tak czy siak w czwartek beta. A jak było u Was, robiłyście test z moczu przed betą?
Biorę prolutex i fraxiparine, katorga z tymi zastrzykami
 
Hej, jestem 8dpt podano mi 5dniowy zarodek 4AA. Dziś zrobiłam test z moczu i jedna kreska :( ale tak czy siak w czwartek beta. A jak było u Was, robiłyście test z moczu przed betą?
Biorę prolutex i fraxiparine, katorga z tymi zastrzykami
Nie przejmuj się testem i idź normalnie na betę, mi akurat test wyszedł już 7 dpt, ale są dziewczyny którym wyszedł negatywny przy becie ponad 100 a dlaczego dopiero w czwartek beta? Jutro już powinnaś mieć jasna sytuację jeżeli pójdziesz na betę, nie musisz czekać aż do czwartku.
 
Nie przejmuj się testem i idź normalnie na betę, mi akurat test wyszedł już 7 dpt, ale są dziewczyny którym wyszedł negatywny przy becie ponad 100 a dlaczego dopiero w czwartek beta? Jutro już powinnaś mieć jasna sytuację jeżeli pójdziesz na betę, nie musisz czekać aż do czwartku.
Lekarz kazał zrobić bete 12dpt, ale czytając forum widzę że większość z nas robi wcześniej bete. Z 6 zapłodnionych zarodków przetrwał tylko jeden (ten podany), mam jeszcze 12 zamrożonych komórek. Jeśli z nich nic nie wyjdzie to kolejnej stymulacji nie zniosę. W pierwszych dniach po transferze miałam obolałe piersi i kuły mnie jajniki, drętwiały nogi i dostałam pryszczy, generalnie samopoczucie jak na @
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️

SIERPIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza: Link do: Kalendarz

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-08-18 nadzieja xxx stymulacja III
2019-08-19 Aariciaa II weryfikacja
2019-08-19 Nataliaa93 Wizyta po udanym transferze
2019-08-20 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-21 Skarbulenka podglądanie maluszka❤️
2019-08-21 Pala Podglądanie maluszka ❤
2019-08-21 Sterlicja transfer
2019-08-22 sandra777.12 transfer
2019-08-23 Aariciaa III weryfikacja
2019-08-26 anulka36 Podglądanie maluszka ❤
2019-02-27 [b[ Cytrynka122 [/b] Wizyta kontrolna
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-30 Murawa wizyta przed crio monitoring
2019-08-30 Gość gość ANNA Wizyta przed drugim transferem
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie maluszka ❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u dr Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
Lekarz kazał zrobić bete 12dpt, ale czytając forum widzę że większość z nas robi wcześniej bete. Z 6 zapłodnionych zarodków przetrwał tylko jeden (ten podany), mam jeszcze 12 zamrożonych komórek. Jeśli z nich nic nie wyjdzie to kolejnej stymulacji nie zniosę. W pierwszych dniach po transferze miałam obolałe piersi i kuły mnie jajniki, drętwiały nogi i dostałam pryszczy, generalnie samopoczucie jak na @
Mi lekarz kazał zrobić bete po 14dpt,a i tak zrobiłam w 6 dpt,juz wtedy wyszła pozytywna.Nie wytrzymałabym 2 tyg.U nas na 5 zapłodnionych ,przetrwał tylko 1 i ten jeden rośnie już w brzuszku 3 miesiąc.Ale powiem ci ,że gdyby się wtedy nie udało ,to niewiem kiedy bym znowu podeszla do następnej próby.Stymulacje ciężko przeszłam,źle się czułam..Ale chodzi też o koszta,że trzeba by było poczekać.
 
Mi lekarz kazał zrobić bete po 14dpt,a i tak zrobiłam w 6 dpt,juz wtedy wyszła pozytywna.Nie wytrzymałabym 2 tyg.U nas na 5 zapłodnionych ,przetrwał tylko 1 i ten jeden rośnie już w brzuszku 3 miesiąc.Ale powiem ci ,że gdyby się wtedy nie udało ,to niewiem kiedy bym znowu podeszla do następnej próby.Stymulacje ciężko przeszłam,źle się czułam..Ale chodzi też o koszta,że trzeba by było poczekać.

Super gtatuluje! Dużego maluszka życzę :) No fakt koszta są spore, u nas w Łodzi dofinansowanie do procedury skończyło się bodajże w lutym...
 
reklama
Dziewczyny czy może wiecie gdzie w Gdańsku można poddać się zabiegowi akupunktury pod kontem in vitro?Robiła któraś w Gdańsku i poleca? Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)
 
Do góry