reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️

SIERPIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza: Link do: Kalendarz

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)


2019-08-20 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-20 @nadziejamooja;) Beta
2019-08-21 Skarbulenka podglądanie maluszka❤️
2019-08-21 Pala Podglądanie maluszka ❤
2019-08-21 Sterlicja transfer
2019-08-22 sandra777.12 transfer
2019-08-23 Aariciaa III weryfikacja
2019-08-26 anulka36 Podglądanie maluszka ❤
2019-08-26 Liliana87 I beta
2019-08-29 goffa13 monitoring przed criotransferem
2019-02-27 Cytrynka122 Wizyta kontrolna
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-30 Murawa wizyta przed crio monitoring
2019-08-30 Gość gość ANNA Wizyta przed drugim transferem
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie maluszka ❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u dr Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
reklama
Witam Panie. Miłego dzionka.
No u mnie już do przodu - Agniecha wraca do gry . 29 histeroskopia i od nastepnego cyklu przygotowanie do crio - wypadnie końcem wrzesnia.
@Murawa - kochana przecieraj szlaki koleżance.
Dziewczynki ✊✊✊✊ za wszyskie
Super, że do przodu:)
Mooocne kciuki zA Cię✊✊✊✊
Będę przecierać, oby:) No ja transfer obstawiam na 7.09.Na wizycie pewnie już wszystko ustalimy :)
Wczoraj odebrałam wyniki tsh, ładnie spadło do 1,7 z 2,5 także Supcio! A bałam się jak będzie po immunosupresji... A teraz właśnie jadę na akupunkture, strasznie ciekawa jestem jak będzie.
Miłego dzionka Kobitki!!!
 
Super, że do przodu:)
Mooocne kciuki zA Cię✊✊✊✊
Będę przecierać, oby:) No ja transfer obstawiam na 7.09.Na wizycie pewnie już wszystko ustalimy :)
Wczoraj odebrałam wyniki tsh, ładnie spadło do 1,7 z 2,5 także Supcio! A bałam się jak będzie po immunosupresji... A teraz właśnie jadę na akupunkture, strasznie ciekawa jestem jak będzie.
Miłego dzionka Kobitki!!!
Daj znać jak wyglada akupunktura i kiedy najlepiej zacząć ( przed samym transferem czy nie ma znaczenia ) tez się zastanawiam . Partner tez korzysta z aku? Bo nie wiem czy mężczyzna tez powinien skorzystać . Pozdrawiam
 
Daj znać jak wyglada akupunktura i kiedy najlepiej zacząć ( przed samym transferem czy nie ma znaczenia ) tez się zastanawiam . Partner tez korzysta z aku? Bo nie wiem czy mężczyzna tez powinien skorzystać . Pozdrawiam

Ja mialam akupunkture godzine przed i po transferze. Robila mi dziewczyna z ogromnym doswiadczeniem i wiecza pod katem in vitro. Za kazdym razem bylam w ciazy. Ba pewno to nie byla kwestia rozstrzygajaca , ale jak widac nie zaszkodzilo[emoji173]️
 
Daj znać jak wyglada akupunktura i kiedy najlepiej zacząć ( przed samym transferem czy nie ma znaczenia ) tez się zastanawiam . Partner tez korzysta z aku? Bo nie wiem czy mężczyzna tez powinien skorzystać . Pozdrawiam
Ja mialam pol h przed i pol h po. Facetom ponoc bardzo pomaga na nasienie. Przed transferem naklucia mialy na celu podudzic endometrium i macice a ta po zabiegu tez rozluznic. Przed transferem jedna igla poszla w glowe, jedna w ucho, po jednej w nadgarstki, po jednej w stopy(podbicie), kilka w dolna czesc brzucha i trzy na dolna czesc kregoslupa. Po transferze w zasadzie podobnie tylko w rece juz w innym miejscu, na stopach wiecej igiel lacznie z palcami, na plechach juz nie i w innym miejscu w ucho. Samo uklucie malo przyjemne, ale po transferzez nie wiem czy tez nie przez relanium i muzyke- przysnęlam[emoji85]
 
Daj znać jak wyglada akupunktura i kiedy najlepiej zacząć ( przed samym transferem czy nie ma znaczenia ) tez się zastanawiam . Partner tez korzysta z aku? Bo nie wiem czy mężczyzna tez powinien skorzystać . Pozdrawiam
Jestem po.
Powiem tak. Zacząć jak najszybciej, bo mnie trochę opier..., że mało czasu ma i teraz mam mieć po 3 zabiegi do transferu i w dzień transferu standardowo 2h przed i 2h po.

Nakuwała mi :stopy, kolana, dłonie, nadgarstek z tym, że jedna dłoń wewnątrz, druga na zewnątrz, głowa, uszy.

Leżalam około 45min. I tak każdy zabieg ma wyglądać. Do tego w związku z tym, że mało czasu do transferu to da mi w czwartek jakieś igły w uszy, które będę musiała nosić :o :o :o w domu.
Niektóre wkucia troszkę bolały. Potem było odrętwienie szczególnie prawej dłoni i lepiej się gwałtownie nie ruszać (dopóki masz igły) bo boli...
Konsultowałam z Nią relanium to powiedziała mi, że jej to nie przeszkadza ale mówi, że to jednak silne leki i dała mi jakieś groszki ziolowe:) na wyciszenie.
Pierwszym mega odczuwalny efektem jest to, że po raz pierwszy w życiu nie zwijam się z bólu 1 dnia okresu :) nooormalnie szok!
Gdzie wczoraj wieczór dopiero 3 tabsy spasmoline pomogły, więc chyba coś tam zadziałało na tą macice moją :) wiem, że to głupie ale aż mi dziwnie bez tego bólu i gdyby nie ten potop szwedzki to nie czułabym, że mam @:)
 
reklama
Do góry