reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia i dziewczyny z Krakowa i okolic- gdzie chodziłyście w Krk na akupunkturę? Mam dylemat, bo w Wawie w klinice to był prosty wybór- tylkojedna osoba się tym zajmowała, ale tutaj, w Krakowie, zupełnie nie wiem dokąd pójść.
Centrum Medycyny Chinskiej na ul. Warszawskiej.
Do Pani Magdy Konior. Polecam.
 
reklama
Witaj w klubie. Przeszłam 3 pełne stymulacje i ani jednego zastrzyku sobie sama nie zrobiłam, choć próbowałam- wymiękłam. Zawsze albo mąż, albo do zabiegowego latałam- ile się nasłuchałam,że "taka duża a się boi" od pielęgniarek...
Hehe też się bardzo bałam.

Kłuje się w tym roku od początku lutego, że już nie robi to na mnie wrażenia. Pewnie skończę jakoś na początku stycznia [emoji1751]
Siateczka z zastrzykami napełnia się bardzo szybko. [emoji14]
 
Lecze się u mojego gina który leczy w Invicta, Czy można na własną rękę zrobić te badania bez wizyty u immunologa? Ja mieszkam za granicą więc z czasem krucho ale może przed wyjazdem dam radę je zrobić bez zlecenia od lekarza? czy je trzeba konkretnego dnia cyklu robić?
Oczywiscie mozna na wlasna reke zrobić a kiedys przy okazji skonsultowac z immunologiem. Tylko wiekszosc z nich to sa bardzo drogie badania.
Tylko subpopulacje limfocytow (w tym są komorki NK) trzeba zrobic w okreslonych dniach 18-22dc przy cyklach 28-30 dniowych, przy reszcie dzien nie ma znaczenia.
 
Oczywiscie mozna na wlasna reke zrobić a kiedys przy okazji skonsultowac z immunologiem. Tylko wiekszosc z nich to sa bardzo drogie badania.
Tylko subpopulacje limfocytow (w tym są komorki NK) trzeba zrobic w okreslonych dniach 18-22dc przy cyklach 28-30 dniowych, przy reszcie dzien nie ma znaczenia.
Dzięki bardzo! NK oznaczalam z endo więc pewnie mój gin karze powtórzyć z endo bo może wcale metypred ich w miesiac nie zbil.. robiłam kiedyś ANA, cytokiny, trombofilie po drugiej porażce tzn biochemicznej i nic tam nie wyszło. Na pewno nie robiłam KIR i tych limfocytow więc choć te bym chciala Zrobić może uda się zanim wyjade z Polski. Czy wiecie gdzie najbliższej Trójmiasta je zrobię? Jak wyjdzie nie tak to spróbuje umówić się do Pasnika jak znów będę w PL zanim podejde do crio z moimi dwoma ostatnimi słabymi zarodkami
 
reklama
Dzięki bardzo! NK oznaczalam z endo więc pewnie mój gin karze powtórzyć z endo bo może wcale metypred ich w miesiac nie zbil.. robiłam kiedyś ANA, cytokiny, trombofilie po drugiej porażce tzn biochemicznej i nic tam nie wyszło. Na pewno nie robiłam KIR i tych limfocytow więc choć te bym chciala Zrobić może uda się zanim wyjade z Polski. Czy wiecie gdzie najbliższej Trójmiasta je zrobię? Jak wyjdzie nie tak to spróbuje umówić się do Pasnika jak znów będę w PL zanim podejde do crio z moimi dwoma ostatnimi słabymi zarodkami
Badanie kir i hla-c partnera robilam w Warszawie w Medigen ul. Morcinka. Sprawdź w necie nr i zadzwon do nich bo wydaje mi sie ze można to zrobić wysylkowo przez kuriera.
Subpopulacje limfocytow inna nazwa test IMK to nie wiem, moze masz w Gdańsku Synevo to tam powinni robić. W Warszawie nawet w diagnostyce robią ale chyba tylko w jednym miejscu.
 
Do góry