reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, 10dpt beta 165 mIU/ml (wczoraj było 98, ale bałam się sprawdzać i zrobiłam to dopiero po sprawdzeniu dzisiejszego wyniku), progesteron 14,50 ng/ml, estradiol 298 pg/ml. Jutro dzwonie do kliniki pytać, czy nie zwiększyć dawek leków. Jutro kolejny zastrzyk z accofilu, a w sobotę kolejna weryfikacja i zobaczymy, co dalej będzie. Jak mówi mój mąż: małymi kroczkami do przodu.
Super! Gratulacje! :)
Cześć dziewczyny , u mnie niestety beta 0,1 ☹ Smutnooo...
Kochana, trzymaj się, dużo siły do następnego!

Dobrej, spokojnej nocki, dziewczyny. Jakoś ostatnio nieforumowa jestem (tzn. w pisaniu), ale czytam wszystko, i przeżywam wszystko razem z Wami.
 
reklama
Kurcze tak mi przykro:(:(:(
@Kurcia to mój trzeci transfer i niestety bez pozytywnej bety. Zostały nam dwa ładne zarodki i chyba w kolejnym transferze zdecydujemy się od razu zabrać dwa żeby zwiększyć szanse, mimo że obawiam się czy dam radę z ciążą bliźniaczą bo powyżej 40 lat mam, ale będę się martwić i zastanawiać jak się uda ✊✊✊
 
@Kurcia to mój trzeci transfer i niestety bez pozytywnej bety. Zostały nam dwa ładne zarodki i chyba w kolejnym transferze zdecydujemy się od razu zabrać dwa żeby zwiększyć szanse, mimo że obawiam się czy dam radę z ciążą bliźniaczą bo powyżej 40 lat mam, ale będę się martwić i zastanawiać jak się uda ✊✊✊
Przykro mi :( Jeśli nie masz problemu z szyjka to wiek raczej nie ma znaczenia przy ciąży bliźniaczej więc mam nadzieję że Ci się uda przy kolejnym podejściu :)
 
Dziewczyny, 10dpt beta 165 mIU/ml (wczoraj było 98, ale bałam się sprawdzać i zrobiłam to dopiero po sprawdzeniu dzisiejszego wyniku), progesteron 14,50 ng/ml, estradiol 298 pg/ml. Jutro dzwonie do kliniki pytać, czy nie zwiększyć dawek leków. Jutro kolejny zastrzyk z accofilu, a w sobotę kolejna weryfikacja i zobaczymy, co dalej będzie. Jak mówi mój mąż: małymi kroczkami do przodu.
Super. Pierwszy raz z Accofilem czy kolejny?
 
@Kurcia to mój trzeci transfer i niestety bez pozytywnej bety. Zostały nam dwa ładne zarodki i chyba w kolejnym transferze zdecydujemy się od razu zabrać dwa żeby zwiększyć szanse, mimo że obawiam się czy dam radę z ciążą bliźniaczą bo powyżej 40 lat mam, ale będę się martwić i zastanawiać jak się uda ✊✊✊
A immunologia ok?
 
@Kurcia to mój trzeci transfer i niestety bez pozytywnej bety. Zostały nam dwa ładne zarodki i chyba w kolejnym transferze zdecydujemy się od razu zabrać dwa żeby zwiększyć szanse, mimo że obawiam się czy dam radę z ciążą bliźniaczą bo powyżej 40 lat mam, ale będę się martwić i zastanawiać jak się uda [emoji110][emoji110][emoji110]
Bede mocno trzymac kciuki
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️

SIERPIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza: Link do: Kalendarz

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-08-23 Aariciaa III weryfikacja
2019-08-23 nadzieja xxx podglądanie pęcherzyków
2019-08-26 anulka36 Podglądanie maluszka ❤
2019-08-26 Liliana87 I beta
2019-08-26 s.ols3404 transfer
2019-08-29 goffa13 monitoring przed criotransferem
2019-02-27 Cytrynka122 Wizyta kontrolna
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-30 Murawa wizyta przed crio monitoring
2019-08-30 Gość gość ANNA Wizyta przed drugim transferem
2019-09-02 Nataliaa93 Wizyta w klinice
2019-09-04 Riddikulus Wizyta
2019-09-05 Natalia2507 Wizyta
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem
2019-09-16 Nataliaa93 Wizyta u ginekologa
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie maluszka ❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u dr Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
reklama
Do góry