reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W 4 dpt progesteron 14,1 ng/ml, a estradiol 268,2 pg/ml. Cos czarno to widzę :(
Powiedzcie mi proszę czy warto cos jeszcze zmieniać w lekach? Dosc niski ten progesteron i estradiol... Z tego co pamietam u kobiet, ktorym sie tu udalo mialy wyzsze te wartosci. Gdzies czytalam, ze progesteron powinien byc powyzej 25ng/ml. Lekarz mi nie odpisuje i nie wiem co zrobic.
 
reklama
Powiedzcie mi proszę czy warto cos jeszcze zmieniać w lekach? Dosc niski ten progesteron i estradiol... Z tego co pamietam u kobiet, ktorym sie tu udalo mialy wyzsze te wartosci. Gdzies czytalam, ze progesteron powinien byc powyzej 25ng/ml. Lekarz mi nie odpisuje i nie wiem co zrobic.
A co bierzesz? Mi mówili że powinien być przeszło 20
 
3x1 luteina 100
3x1 duphaston
1x1 prolutex
Jakos malo jak patrze na to co Wy bierzecie. Ale to i tak juz po implantacji jesli w ogole miala miejsce wiec czy cos to zmieni jesli jeszcze zwieksze? A i estrofem rano 1x 2mg i wieczorem 1x 1mg.
U mnie jak był kiepski progesteron to kazał brać prolutex 2x dziennie. Może dla świętego spokoju też weź? A który dpt?
 
3x1 luteina 100
3x1 duphaston
1x1 prolutex
Jakos malo jak patrze na to co Wy bierzecie. Ale to i tak juz po implantacji jesli w ogole miala miejsce wiec czy cos to zmieni jesli jeszcze zwieksze? A i estrofem rano 1x 2mg i wieczorem 1x 1mg.
Ja mam luteiny 3x2, możesz sobie chyba troszku zwiększyć :)
 
reklama
Do góry