reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Badań mi dużo zlecił ale w sumie powiedział że nie ma posiewu i na to się dłużej czeka i że teraz nie. Kurcze sama nie wiem co o tym myśleć. Jak tak was podczytuje to tylko moja klinika bo takie jakieś głupie warunki. Myślę że jeśli będę musiała podejść do drugiej stymulacji to zmienię klinikę. A ty w jakiej jesteś?
Ja powiew robiłam przy punkcji czyli jakoś w maju, a teraz podchodzę do transferu i powiedzieli mi że muszę zrobić jakiś 5 badań z krwi za które zapłaciłam 200 zł. Moja lekarka po transferze przypisuje mi luteine, która za opakowanie place 16 zł A nie jak za lutinus 150.
 
reklama
Ja w Szczecinie w vitrolive. Na posiew sie czeka 4-5 dni wiec jesli masz zamrozone blastki to nie powinno byc problemu mialabys wyniki juz w piatek jakby pobral w poniedzialek. No wydaje mi sie ze to juz wszystko zalezy od checi lekarza. U mnie jak zobaczyl w systemie ze wyniki sa nieaktualne to szybko jeszcze tego samego dnia mi wszystko zrobil zeby zdazyc. No trudno juz i tak nic z tym nie zrobisz to nie ma co rozpaczac trzeba tylko wyciagnac wnioski i nastepnym razem bardziej go przycisnac.
No właśnie zasadnicze pytanie czy mu zależało... Twoja klinika też nie jakaś sieciowka
 
Ja powiew robiłam przy punkcji czyli jakoś w maju, a teraz podchodzę do transferu i powiedzieli mi że muszę zrobić jakiś 5 badań z krwi za które zapłaciłam 200 zł. Moja lekarka po transferze przypisuje mi luteine, która za opakowanie place 16 zł A nie jak za lutinus 150.
No jak ich o to kiedyś zapytałam to owszem mogą ale lutinus jest lepsze... I weź tu dyskutuj
 
No właśnie zasadnicze pytanie czy mu zależało... Twoja klinika też nie jakaś sieciowka

No mojemu zalezy dlatego tak go wielbie bo naprawde sie przejmuje i mega stara i jest na telefon w kazdej sytuacji moge zadzwonic albo napisac i zawsze ma czas zeby odpisac albo oddzwonic i mi odpowiedziec na kazde pytanie lub jakas pierdole co mnie niepokoi. Nie wiem czy jest jakims mega specem i fachowcem bo jestem raczej latwym przypadkiem dla mnie najwazniejsze bylo wlasnie podejscie, zaangarzowanie i dostepnosc bo mieszkam mega daleko i wlasnie dlatego go wybralam a bylam w sumie na konsultacji u 3 lekarzy w 2 klinikach.
 
Badań mi dużo zlecił ale w sumie powiedział że nie ma posiewu i na to się dłużej czeka i że teraz nie. Kurcze sama nie wiem co o tym myśleć. Jak tak was podczytuje to tylko moja klinika bo takie jakieś głupie warunki. Myślę że jeśli będę musiała podejść do drugiej stymulacji to zmienię klinikę. A ty w jakiej jesteś?
A w jakiej Ty sie klinice leczysz? Ja specjalnie z zagranicy przylatuje na transfery i na sztucznym jedna wizyta między 10 a 15 dc biorąc już estrofem od 2dc.. I jak endo ok i hormony też to kolejnej wizyty nie ma, od razu planowany jest transfer po 5 dobach. Fakt leki droższe ale przy drugim FET poprosiłam aby zamienił mi prolutex na coś innego bo kluc już się nie mogłam.. I zapisał mi kilka razy tańsza luteine. Lutinus również biorę ale w Gdyni w mega dobrej cenie kupuje więc ujdzie.. Do tego clexane i ostatnio 2 x Intralipid więc i tak taniej jakoś nie da się...
 
Ostatnia edycja:
Ja powiew robiłam przy punkcji czyli jakoś w maju, a teraz podchodzę do transferu i powiedzieli mi że muszę zrobić jakiś 5 badań z krwi za które zapłaciłam 200 zł. Moja lekarka po transferze przypisuje mi luteine, która za opakowanie place 16 zł A nie jak za lutinus 150.
Gdzie tyle płacisz??? Ja za luteine opak. 60 tab 110 zł:o:o:o
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz
2019-09-12 Goffa13 beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Murawa beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem ✊✊✊
2019-09-14 Netiaskitchen III weryfikacja,betka!!!!✊✊✊
2019-09-16 E-lenna wizyta przed transferem✊✊✊
2019-09-16 Nataliaa93 wizyta u ginekologa
2019-09-18 Skarbulenka wizyta-podglądanie Maluszka❤❤❤
2019-09-18 Sandra777.12 histeroskopia
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz
2019-09-12 Goffa13 beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Murawa beta!!!✊✊✊
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem ✊✊✊
2019-09-14 Netiaskitchen III weryfikacja,betka!!!!✊✊✊
2019-09-16 E-lenna wizyta przed transferem✊✊✊
2019-09-16 Nataliaa93 wizyta u ginekologa
2019-09-18 Skarbulenka wizyta-podglądanie Maluszka❤❤❤
2019-09-18 Sandra777.12 histeroskopia
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach ❤trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło ❤

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(
 
Do góry