reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj biedne.... Dodzwoniłem się do kliniki. Lekarz zamiesci informacje dla mnie na portalu pacjenta
. Dobre i to.

Z tego co pamietam z 2017 jak miałam transfer to estradiol i te wysokie wartości były bardzo ważne do samej punkcji i za wysoka wartość była też wyznacznikiem hiperki . Po samym transferze już dr u mnie badał tylko progesteron a estrofen miałam brać do 8tc 3x2 . Jak dla mnie beta ciążowa nie po zastrzyku i progesteron ok wiec myśle że na spokojnie nie ma się co martwić
 
Nie wzięłam teraz weryfikacji żeby ograniczyć koszty. W invikcie to kosztuje 450 zl:( A ostatnio to tylko dzwonił i mówił że wszystko jest ok. Teraz powiedział mi co mam robić jak będzie za niski progesteron ale o estradiolu nic nie mówił, więc chyba tam podjadę.
Też tego nie brałam bo stwierdziłam że telefon za 450 zł To trochę dużo wolę się umówić na wizytę u swojej lekarki. Ale umówiłam się ze swoją lekarka że po pierwszej weryfikacji napiszę jej Smsa z wynikami. A Ty nie masz numeru do swojego lekarza?
 
reklama
Z tego co pamietam z 2017 jak miałam transfer to estradiol i te wysokie wartości były bardzo ważne do samej punkcji i za wysoka wartość była też wyznacznikiem hiperki . Po samym transferze już dr u mnie badał tylko progesteron a estrofen miałam brać do 8tc 3x2 . Jak dla mnie beta ciążowa nie po zastrzyku i progesteron ok wiec myśle że na spokojnie nie ma się co martwić
Niestety nie ciążowa :(Ostatnio też miałam chyba 40,a potem w drugiej weryfikacji już tylko 24, ale dobrze ze chociaz drgnela.
 
Do góry