reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najprawdopodobniej to jakaś wada genetyczna powstała losowo, puste jaja niestety zdarzają się :(
Wiem, że to niekoniecznie pomaga ale analizuj pozytywnie - dochodzi u ciebie do implantacji zarodka i to jest duży sukces. Z doświadczenia naszego forum wynika, że często po pustym jaju czy cb następny transfer się udaje.
Diem dziekuje :) Staram sie teraz myslec na przyszlosc. Dzisiaj juz pije kawe :)Czekam tylko z niecierpliwosia na oczyszczanie :(
Dziekuje jestescie duzym wsparciem :)
 
Dziewczyny u mnie już końcowka ciąży, dokładnie 37+4.W 32 tygodniu byłam w szpitalu i leżałam tam tydzień,mala dostała sterydy na rozwój płuc bo szyjka się mocno mi skróciła i miałam plamienia.Udalo się dotrwać do bezpiecznego okresu, córeczka waży 3 kg.Chcialabym już urodzić bo naprawdę się mecze a w sobotę kończę 38 tydzień.wczoraj wyszło na badaniu że szyjka zgladzona i rozwarcie 2 cm.Z waszych doświadczen ile to może potrwać żeby się zaczął poród?
 
Tak mialam bardzo wysokie wyniki Insuliny. Po 2h jeszcze zamiast spadac to mi sporo przyrosla.
IO ma napewno olbrzymi wplyw na jakosc komorek. Gdzies o tym czytalam. Jak znajde to Ci podesle.


O tym myslalas?

Kochana batdzo mi przykro, wierzylam po tej ostatniej Becie ze jestes juz na prostej a tu taka przykra niespodzianka.Daj sobie czas ktory jest ci teraz na pewno potrzebny zeby poukladac to od nowa i w glowie i w sercu.Wiem , ze jestes coraz blizej tej szczesliwej, zdrowej ciazy. Smutne to jak cholera chociaz i tak daje nadziej bo jest implantacja[emoji173]️wiem ze czekanie na poronienie jest bolesne, jak juz bedzie po to tama tez odetchniesz. Badz dla siebie dobra i jesli potrzebujesz sie wyplakac to zrob to.Nie ma w tym nic zlego po prostu te emocje musza gdzies ujsc bo beda cie przesladowac.Tule cie mocno[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny u mnie już końcowka ciąży, dokładnie 37+4.W 32 tygodniu byłam w szpitalu i leżałam tam tydzień,mala dostała sterydy na rozwój płuc bo szyjka się mocno mi skróciła i miałam plamienia.Udalo się dotrwać do bezpiecznego okresu, córeczka waży 3 kg.Chcialabym już urodzić bo naprawdę się mecze a w sobotę kończę 38 tydzień.wczoraj wyszło na badaniu że szyjka zgladzona i rozwarcie 2 cm.Z waszych doświadczen ile to może potrwać żeby się zaczął poród?
Zabawne ,u mnie również dzisiaj jest 37+4 :) A co do pytania to niestety nie mam pojęcia:/
 
Dziewczyny u mnie już końcowka ciąży, dokładnie 37+4.W 32 tygodniu byłam w szpitalu i leżałam tam tydzień,mala dostała sterydy na rozwój płuc bo szyjka się mocno mi skróciła i miałam plamienia.Udalo się dotrwać do bezpiecznego okresu, córeczka waży 3 kg.Chcialabym już urodzić bo naprawdę się mecze a w sobotę kończę 38 tydzień.wczoraj wyszło na badaniu że szyjka zgladzona i rozwarcie 2 cm.Z waszych doświadczen ile to może potrwać żeby się zaczął poród?
Kochana ja tak czekałam do 42 tv masakra to była
 
Dziewczyny u mnie już końcowka ciąży, dokładnie 37+4.W 32 tygodniu byłam w szpitalu i leżałam tam tydzień,mala dostała sterydy na rozwój płuc bo szyjka się mocno mi skróciła i miałam plamienia.Udalo się dotrwać do bezpiecznego okresu, córeczka waży 3 kg.Chcialabym już urodzić bo naprawdę się mecze a w sobotę kończę 38 tydzień.wczoraj wyszło na badaniu że szyjka zgladzona i rozwarcie 2 cm.Z waszych doświadczen ile to może potrwać żeby się zaczął poród?
Ja chodziłam tak dwa tygodnie aż mi poród wywoływali.
 
Wiesz to nie byl cud bo ja wrocilam do tych postow i ona miala podane dwa zarodki. Jeden sie ewakuowal i dlatego byly nizsze przyrosty.
Nie zgadzam się... Po ewakuacji nawet miała nieksiazkowe przyrosty i bardzo mała betę i pamiętam to doskonałe, bo bylam tutaj. Dziewczyny jej wrozyly, że nic z tego nie będzie a Ona ma piękna córeczkę :)
 
reklama
@Murawa mogę poprosić o wpisanie do kalendarza na 23.09 wizyta w klinice? Pierwsza u mojego lekarza prowadzącego po ost nieudanym transferze. Już wczoraj zaczęła się @ po odstawieniu leków i będę zaczynać estrofem zaraz, więc jeśli mogę to proszę trzymajcie kciuki żeby na wizycie okazało się że nie ma przeciwwskazań do kolejnego transferu w październiku
W sobotę dopiero, jak wrócę do domku :)
Ja dostałaaaam dziś... Masaaaaakre mam :(
 
Do góry