reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam wielokrotnie. To normalne że masz plamienia i źle się czujesz. Organizm jest hamowany na siłę i próbuje wrócić do cyklu ale hormony mu nie pozwalają,wszystko będzie ok.
A jeszcze pytanko.. Rozumiem ze tak samo jak mozna wydluzyc to tez moge skrocic cykl antykami? Musze w Grudniu dostac @ najpóźniej 10 grudnia więc będę musiała tak wykombinować aby cykl od miesiączki listopadowej trwal jakieś 20-21 dni tylko.. Czyli wtedy biorę antyki 17-18 dni i przychodzi zaraz po nich @ ?
 
reklama
Hej dziewczyny! Byłam przeziębiona(gorączka, ból gardła, gil) . Zostały mi "tylko" trochę zapchane zatoki. Dziś mam zacząć stymulacje. Czy mogę brac np. Ibuprom zatoki ? Kiedyś czytałam, że w związku z przeziebieniem komuś odwołano transfer. A jak to jest ze stymulacja? Czy ma ona sens? Choroba ma wplyw na jakość jajeczek. Będę się pewnie kontaktować z lekarzem ale chcialam Was zapytać jakie mialyscie z tym doswiadczenia.
Kochana, zadzwoń do lekarza. Ja miałam przed punkcją anginę i antybiotyk. Poprosiłam taki, jak dla kobiet w ciąży i lekarz zatwierdził :) Wypocznij w domu, grzej się i chyba szybciej brałabym gripex- bo to z paracetamolem.
 
Ja tez transfer w pt, ale betuje 30.09 :)
No ja też 30.09 (pon) to będzie 10dpt, ale w piątek robię jeszcze morfologie to będzie 7dpt i nie wiem czy od razu nie walne jeszcze bety. Wiem że to wcześnie przy trzydniowych zarodkach, ale one już były takie kompaktujace że zlanymi blastomerami i kusi mnie ten siódmy dzień ale liczę się z tym że to jednak za wcześnie....
 
Ja wzięłam 2 tyg. L4 z nadzieja ze tym razem się uda.. I mam się maksymalnie oszczędzać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Narazie żadnych objawów nie ma. Nawet mnie plecy nie bolą.
Witaj. A czy mozesz napisac cos wiecej o sobie? Jakie wskazania do in vitro, czy ktorys z transferow udany, gdzie sie leczysz ? Trzymam kciuki by się udało [emoji110][emoji110][emoji173]
 
No ja też 30.09 (pon) to będzie 10dpt, ale w piątek robię jeszcze morfologie to będzie 7dpt i nie wiem czy od razu nie walne jeszcze bety. Wiem że to wcześnie przy trzydniowych zarodkach, ale one już były takie kompaktujace że zlanymi blastomerami i kusi mnie ten siódmy dzień ale liczę się z tym że to jednak za wcześnie....
Ja przy 3 dniowych bym sobie darowala.
 
Ja tym razem siedzę cały tydz w domu.
Jestem na accofilu i dzisiaj po drugim zastrzyku czuje wszystkie kosci, najbardziej bolą plecy. Jutro morfologia i mam nadzieję że będzie dobrze. I że te bóle pleców nie będą się długo utrzymywac
Ja od środy idę na l4 bo niestety nockę mam więc nie mam wyboru. Czekam na wynik progresteronu i jeśli będzie za niski to wstrzykne sobie prolutex. Trzymam kciuki za kropeczka i dobre wyniki ✊✊✊✊
 
Ja wzięłam 2 tyg. L4 z nadzieja ze tym razem się uda.. I mam się maksymalnie oszczędzać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Narazie żadnych objawów nie ma. Nawet mnie plecy nie bolą.
Jeśli miałaś zalecenia aby odpoczywać to bebzon do góry i leżenie :-) :) ja po 1 transferze , który się niestety nie udal dużo odpoczywalam ale też dużo myślałam. Dlatego teraz choć te 2 dni pójdę do pracy , zawsze szybciej przeleci...
 
reklama
Do góry