reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem, ze ten temat byl walkowany, ale czy możecie mi pomoc z interpretacja? :)
20190926_150127.png
 
reklama
To u mnie to samo. Zabrałam ostatnie dwa zarodki, ósmy transfer i jeśli się nie uda to po prostu odpuszczam. Poddaje się bo nie mam już sił walczyć dalej , psychicznie wiem że nie dźwigne już kolejnych transferów.

Już nawet nie mam serca do brania tych wszystkich leków, od dwóch dni ciągle boli brzuch jak na okres A u mnie to oznacza bete 0.
8 transfer a ile stymulacji miałaś?
 
Ja do 38tc po wizycie w wc zawsze sprawdzałam czy nie ma krwi. Analizowałam każde kłucie i ból. Teraz patrzę na Młodego i nic się nie liczy. Myśl pozytywnie, nie dopuszczaj do siebie żadnych złych. Musi być dobrze!
czemu to musi byc takie ciezkie:( ..inni zachodza od tak i nie szanuja...pocieszam sie ,ze my jestesmy te wybrane i wyjatkowe,Bog nas dal taka droge bo wiedzial ,ze tylko my tak bedziemy kochac dzieciaczki ktore sie pojawia bo sa bardzo decenione i wyczekane. Tylko u nas bedzie im tak dobrze:) moze jak przyszlo by nam bez przeszkod ot tak wydac te cudziki na swiat to patr,zac na nie za kazdym razem nie zdawalibysmy sobie "az tak" sprawy jakim sa szczesciem. Az tak bo po naturalsach tez kochamy tak samo, wiadomo ale moze nie ciagle na" kazdym kroku "myslac jakie mamy wielkie szczescie i ze sa naszymi priorytetami a kariera ..praca...wszystko inne schodzi na drugi plan i jest tylko dopelnieniem naszego szczescia.
 
Cześć dziewczyny! My z mężem jesteśmy w trakcie procedury. Mamy dlugi protokol, jestem juz po antykach i okresie, bralam i nadal biore gonapeptyd daily, wczoraj doszedl encorton 2x dziennie, dostalam tez Bemfole jednorazowo i dziś zaczynam Menopur. Punkcja wstępnie na 5.10. To nasza pierwsza próba z in vitro. Mamy mała morfologia nasienia 2%, słaba ruchliwosc i u mnie brak jajowodow (wycięte przez wodniaki) mega się stresuje chociaż staram się być pozytywnie nastawiona.
Mam do Was pytanie dostaliśmy ostatnio do podpisania wykaz dodatkowych procedur, nasza P. Doktor poleciła nam SV, Embryoscope, separację plemników-gradient i AH laserowe nacięcie otoczki do decyzji embriologa. Zastanawiam się jednak jeszcze czy nie warto byłoby wziąć dodatkowo także embryoGlue i picsi (mąż ma słabą morfologie i większość bez ruchu lub ruch powolny...) Macie jakieś doświadczenia z tymi procedurami? Może coś polecicie ?
Ja żałuję że przy pierwszej stymulacji nie wzięłam PICSI bo bym pewnie z niej miała chociaż jeden zarodek, a tak zostałam bez żadnego.
 
@Liliana87 @Elessi to jednak żadne plamienie implantacyjne to po prostu ta okropna @ zawiązała za szybko
Lekarz uznał ze konieczny monitoring całego cyklu i będziemy myśleć o indukowaniu
Progesteron 0,4
Wynik niestety nie powala
Są momenty ze mam dość poddaje się i czuje się niedowartościowana kobieta
Dobrze ze mnie jakoś mąż trzyma w ryzach
Lekarz proponuje hsg sono i chyba się na nie zgodzę jeśli to coś ma pomoc
Bo jeśli się okaze jeszcze jakaś wstrętna endomeda to juz osiwieje [emoji33]
 
Co się dzieje z tym forum. Czytam strony po kolei a nagle przerzuca mnie na pierwszą. Wciskam na ostatnią stronę a tu znowu pierwsza. Może trzeba to gdzieś zgłosić? 0jest tu jakiś administrator?
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas itak upłynie.❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Dziś znowu pusto w kalendarzu:(
Za wszystkie,które działają zza krzaków trzymamy kciuki :)

2019-09-27 AleAle27 II podglądanie maluszka ❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u dr Paśnika
2019-09-29 monikao777 punkcja ✊✊
2019-09-30 nieagatka beta!!!!!!!
2019-09-30 Linaaa beta!!!!!!!
2019-09-30 Netiaskitchen transfer!!!!❤❤❤
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-03 Witamitawegaminka USG❤❤❤
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry