reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja księżniczka pod koniec przyszłego tygodnia kończy 6 miesięcy, a ja jak zwykle jestem zaskoczona, że ten czas tak szybko leci ;)
Gdzieś z tyłu głowy myślę o kolejnym podejściu w przyszłym roku (mamy jednego mrozaczka), bo w pracy zaczyna się dziać nieciekawie więc najchętniej to bym nie wracała po macierzyńskim :) ale wiadomo, w naszym przypadku to nie takie łatwe.

Alusia to już pewnie duża dziewczynka?
No już ponad 8 miesięcy i staje na nóżki łobuzica
 
reklama
Ech dziewczyny, zwariować można. Potrzebuję pocieszenia.... Mam podane dwa zarodki średniej klasy. Nie wiem dokładnie jakiej, wiem tylko, że średnie. Czytałam tu już kilka razy, że te średnie też często się przyjmują. Czekam z niecierpliwością na betę - 18.10. Wydaje mi się, że jestem w miarę spokojna, ale skumulowało mi się kilka dodatkowych stresujących spraw. Akurat teraz gdzie potrzebuję spokoju :(
Powiedzcie coś dobrego o zarodkach średniej klasy...
 
\]
Ech dziewczyny, zwariować można. Potrzebuję pocieszenia.... Mam podane dwa zarodki średniej klasy. Nie wiem dokładnie jakiej, wiem tylko, że średnie. Czytałam tu już kilka razy, że te średnie też często się przyjmują. Czekam z niecierpliwością na betę - 18.10. Wydaje mi się, że jestem w miarę spokojna, ale skumulowało mi się kilka dodatkowych stresujących spraw. Akurat teraz gdzie potrzebuję spokoju :(
Powiedzcie coś dobrego o zarodkach średniej klasy...
ja miałam średniej i się przyjął póki co :) jeśli 2BB to średnia, bo chyba klasa A to najlepsza, ale B też dobrze rokuje, a dziewczyny zachodzą z C i D :) Tylko spokój nas uratuje!
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤
❤
❤
Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś
❤
❤
❤



Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

❤
Zawszę warto wierzyć, że coś pięknego wkrótce się wydarzy.
❤


Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-10-10 Elizabeth68 wizyta, może pęcherzykowa?
2019-10-11 Netiaskitchen beta!!!!!!!
2019-10-11 Witamitawegaminka wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-14 Artemida90 podglądanie pęcherzyków
2019-10-16 Artemida90 podglądanie pęcherzyków
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
Witam
Dziewczyny proszę o pomoc, jaka rolę przed stymulacja odgrywa poziom LH i estradiolu we krwi?
Jestem w trakcie długiego protokołu, lekarz zlecił mi badania tych hormonów w 2d.c. I ma podstawie wyników stwierdził od razu, kiedy powinnam zacząć przyjmować menopur celem stymulacji po uprzednim wyciszeniu gonapeptylem.
Mój wskaźnik LH na 2dc wyniósł ponad 6, estradiol 15. Czytałam na kilku forach wypowiedzi dziewczyn, że ich lekarz ściśle kontroluje wyniki tych hormonów nim rozpoczna symulacje, natomiast mi bez ponownego zlecenia badań kazano rozpocząć symulacje za kilka dni. CYtalam, że wynik LH owinien wynosić do 3 w dniu rozpoczęcia stymulacji, dlaczego jest to takie ważne? Martwi mnie to, że mam rozpocząć symulacje bez uprzedniego sprawdzenia, czy poziom hormonu spadł. Jestem głęboko zaniepokojona.

Proszę o informację, jakie znaczenie ma poziom LH <3 przed rozpoczęciem stymulacji.
 
Ech dziewczyny, zwariować można. Potrzebuję pocieszenia.... Mam podane dwa zarodki średniej klasy. Nie wiem dokładnie jakiej, wiem tylko, że średnie. Czytałam tu już kilka razy, że te średnie też często się przyjmują. Czekam z niecierpliwością na betę - 18.10. Wydaje mi się, że jestem w miarę spokojna, ale skumulowało mi się kilka dodatkowych stresujących spraw. Akurat teraz gdzie potrzebuję spokoju :(
Powiedzcie coś dobrego o zarodkach średniej klasy...
Nie raz z takich zarodków były tutaj na forum piękne zdrowe ciążę, także trzymam kciuki :blink:
 
reklama
Do góry