reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie kochane !
Wiem ze jestescie skarbnica wiedzy .Jestem po 3 nieudanych transferach.Immunologia przebadana. Jak ma wygladac synchronizacja slyzowki z zarodkiem w sensie 5 dniowej bladtocysty .jesli zaczynam progesteron na cyklu sztuczny w poniedzialek kiedy wypadnie transfer??? Bardzo dziekuje za pomoc
 
reklama
Witajcie kochane !
Wiem ze jestescie skarbnica wiedzy .Jestem po 3 nieudanych transferach.Immunologia przebadana. Jak ma wygladac synchronizacja slyzowki z zarodkiem w sensie 5 dniowej bladtocysty .jesli zaczynam progesteron na cyklu sztuczny w poniedzialek kiedy wypadnie transfer??? Bardzo dziekuje za pomoc
Hej! Standardowo po 5 dobach pelnych, wiec w sobotę by Ci transfer wypadal.
 
@redferrari - buziolki dla Alusi w stópeczki od ciotki Agu. Samochodziku Nasz czerwony - żyje , no moje Stefany leżą w zamrażarce od czerwca i czekają , bo coś tam wyskakuje. Myślę , że w przyszłym tygodniu przygrane jednego , a jak nie zostanie z nami , to do końca roku drugiego. Pozostałe 4 na 2020 se zostawimy. @Margit2018 - czytam , czytam Was z krzaków - pisz co tam u Was @ilmenau - Ty też relację zdawaj mnie tu. Dziołchy buzioki dla dziecioków od ciotki.
No już po takim czekaniu to czuję że będzie maluszek stęskniony i się na 9 MSC zadomowi! A co jak będzie Stefania?
 
Cześć Dziewczyny:) Wczoraj byłam na wizycie po nieudanym transferze w Invicta w Gdańsku i jak wspomniałam, ze wybieram się do dobrego immunologa z Łodzi to spotkałam się z bardzo sceptycznym podejściem do tego, wręcz lekarz odradzal mi to proponując wizytę u dr Łuka... a w celu konsultacji. Co wy o tym myślicie? Boję się ze może potem nie chcieć się zastosować do zaleceń dr P:(:( Zupełnie nie wiem co o tym myslec i co robić....
Ja bym jednak pojechała do immunologa do Łodzi na twoim miejscu, zobaczysz jakie badania Ci zleci i czy coś będzie nie tak, bo przecież wcale tak nie musi być. Wtedy najwyżej przedyskutujesz z swoim lekarzem prowadzącym zalecenia Paśnika.
 
Wlasnie zawsze mialam 4 dni brania prog i na 5 dobe transfer .Byl accofil encirton 15 mg . Clexane .i doszukuje sie bledu bardzo Ci dziekuje
No też na początku tak myślałam ale 2 razy po 5 pelnych dobach miałam transfer.. Miałam też badana receptywnosc bo czasami jest okno przesunięte i wtedy zmienia się dzień ale u mnie było ok więc pozostał lekarz przy tym co wcześniej.. Zapytaj lekarza co sądzi o podaniu zarodka dzień później?
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

2019-10-14 Artemida90 podglądanie pęcherzyków
2019-10-16 Artemida90 podglądanie pęcherzyków
2019-10-25 Elizabeth68 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-10-25 Witamitawegaminka USG❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Kogo dopisać do kalendarza?:)
Mnie poproszę 13 listopad echografia 1 trymestru
 
reklama
Zostaly nam 2 ostatnie zarodki na jednej slomce do tego kir aa maz hlac c2c2 ana 3 + mutacje .doc sugeruje podac 2 zarodki . Zmienilam lekarza do tej pory odwiedzilam juz wielu magikow .nie wiec co robic
 
Do góry