reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Widzę, że tu dziewczyny pytają o refundację leków. Ja mam AMH 0.77 i lekarz powiedział, że przynajmniej do konca tego roku jest tak, że trzeba mieć AMH nie niższe niż O.7. Oczywiście może to nie być 100%prawdy.
 
reklama
Mam tak samo jak Ty... jestem w 15 tygodniu i do kilku dni po kazdym usg jest ok psychicznie a potem zbowu strach ze jednak cos nie tak z moim malym misiem haribo...
Jak bym siebie czytała. Ciągle glaszcze brzuszek i doszukuje się różnych rzeczy typu że wczoraj był wiekszy a piersi mnie mniej bolą a dziś nic nie zakulo i tak w kółko... Nie wiem czy mi to przejdzie kiedyś
 
@Pala gratulacje małej Agniesi [emoji7]niech zapełni Ci zycie radością i ogromem miłości
@Elessi i @Skarbulenka dzielne mamusie trzymajcie się bo juz niedługo czekają Was nieprzespane noce [emoji16]
Bardzo się cieszę ze Wam się udało i jesteście w gronie szczęściar
Trzymam kciuki za owocne rozwiązania [emoji110]
Twoje @Skarbulenka jako prezent świąteczny na gwiazdora a Twoje @Elessi będzie jak kinder niespodzianka przed Wielkanocą [emoji7][emoji7][emoji7]
Pozostałym którym się udało serdecznie gratuluje a walczącym ( jak ja) przypominam ze niedługo nowy 2020 rok i to ma być nasz rok !!! Kolejnych szczęśliwych ciężaróweczek[emoji7][emoji847][emoji16]
 
Mam w kroplach, 7 kropel, 1 kropla to 590 j.m. czyli trochę ponad 4tys/dzien, ale u mnie jest coś nie tak z przyswajaniem, z reguły potrzebuję 2 razy więcej niż inni.
Ale jest jeszcze drugi problem, najczęściej przy lekach, poziom przyswajanej dawki zależy od dnia i nie można mi nic dobrze ustawić, bo raz jest za dużo, a raz za mało i to się bardzo szybko zmienia. Mam coś skopane, ale się jeszcze taki mądry nie znalazł, co by orzekł co to.
Mój organizm pracuje wg tylko sobie znanego rytmu i własnej równowagi, na początku niby dobrze reaguje, leki działają, a po kilku dniach wraca do poprzedniego stanu (przestaje reagować na lek albo zaczyna wytwarzać duże ilości innych hormonów) lub odbija w drugą stronę.
Taki przykład: jak tylko zaczynam brać magnez lub jakiś zestaw witamin z magnezem, to po kilku dniach zaczynają łapać mnie okropne skurcze... O co chodzi, nie wiem.
A hemiglobinę masz ok?
 
Dziewczyny,
w pierwszym cyklu po stymulacji wrócił mi trądzik różowaty :-( miałam go pięknie zaleczonego już od paru lat, a teraz znowu czerwony motyl na twarzy, skóra piecze, twarz puchnie i już zaczynają mi się robić stany zapalne [emoji24] boję się, że czeka mnie teraz wielomiesięczna droga przez mękę... wróciły też bóle stawów [emoji22] chyba mój system immuno się bardzo wkurzył :-(
czy któraś z Was miała podobnie?
A jaką chorobę z autoagresji masz?
 

Załączniki

  • IMG_20191218_001549.jpg
    IMG_20191218_001549.jpg
    503,6 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_20191218_001501.jpg
    IMG_20191218_001501.jpg
    436,1 KB · Wyświetleń: 42
Oj tak sie ciesze ❤ To teraz duzo odpoczywaj najwazniejsze te pierwsze tygodnie, nie przemęczaj sie bo to taki najgorszy czas na chorowanie a grypa jest bardzo niebezpieczna przez pierwsze tygodnie. U mnie bedzie dziewczynka ale imienia jeszcze nie wybraliśmy bedziemy o tym myslec juz pod koniec albo jak sie urodzi moze na nia spojrzę i odrazu bede wiedziała czasem człowiek wybierze imię a potem dziecko sie rodzi i to imię wogole nie pasuje do dziecka wiec my sie jakos specjalnie nie nastawiamy na jakies imię teraz pod koniec wybierzemy kilka a decyzje podejmiemy jak sie urodzi :-) juz nie mozemy sie doczekac. Mam tylko nadzieje ze nie Da nam popalić bo zaraz chcemy wracać po kolejne Max 6 miesięcy.
Pozwalają już po 6 m-cach od porodu podchodzić do kolejnej procedury?
 
reklama
A jaką chorobę z autoagresji masz?
Hashimoto, IBS, bielactwo i AZS (w remisji), wiele lat miałam nawracające stany zapalne stawów (tkanki łącznej) i silne alergie, powinnam zrobić badania w kierunku tocznia, najpewniej wyjdą pozytywnie. Nie udało mi się trafić do tej pory do naprawdę dobrego specjalisty.
 
Ostatnia edycja:
Do góry