reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jaka dawkę encoetonu brałaś i jak rozjechały się wyniki ? Ja niewiem w jakiej dawce dostanę encorton ale mam go brać chyba od transferu

Ja bralam 10 mg od 10dc, czyli jakieś 2 tyg przed transferem, bo przez encorton słabiej mi rosło endometrium i trochę dłużej musiałam brać estrofem.
Przed braniem encortonu tsh miałam ok 1.6 a po tygodniu brania 3.7. Bralam euthyrox 75 przez kolejny tydzień i tsh mi spadło w ciągu tygodnia do 1.7-1.8 więc transfer się odbył.
 
reklama
Ja bym stanowczo skonsultowala z Twoim lekarzem. Miałaś jakieś zakażenia układu moczowego? Ogtt miałaś już robione? Masz jakieś krwawienia? Przepraszam ale nie pamiętam który t.c.
Dzwoniłam wczoraj do lekarza miał dać znać jak się zapozna z wynikami a drobne bakterie miałam w moczu ale nie wprowadzał żadnego antybiotyku a ogtt tak na granicy
 
Ja bralam 10 mg od 10dc, czyli jakieś 2 tyg przed transferem, bo przez encorton słabiej mi rosło endometrium i trochę dłużej musiałam brać estrofem.
Przed braniem encortonu tsh miałam ok 1.6 a po tygodniu brania 3.7. Bralam euthyrox 75 przez kolejny tydzień i tsh mi spadło w ciągu tygodnia do 1.7-1.8 więc transfer się odbył.

OK dziękuje za info , będę monitorować wyniki
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤ ❤ ❤ ❤ Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś✊✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😍😍😍😍 Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout 👍👍👍👍
Będzie sie działo 😍😍😍😍😍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz



2019-12-18 @s.ols3404 - BETA
2019-12-18 @Breath_less - USG
2019-12-19 @bazylia128 - wizyta w klinice
2019-12-20 @Skarbulenka - termin porodu
2019-12-23 @Śliwka12345 - USG 1 trymestu
2019-12-23 @Sterlicja - USG 1 trymestu
2019-12-23 @E-lenna - wizyta w klinice przed procedura
2019-12-23 @Netiaskitchen - BETA
2019-12-23 @juchaa_87 - USG prenatalne
2019-12-24 @Aduś16 - transfer
2019-12-27 @Aneczka85_01 - wizyta w klinice
2019-12-28 @Alicja90 - kolejna wizyta w klinice
2020-01-07 @Netiaskitchen - START PROCEDURY
2020-01-09 @sandra777.12 - USG
2020-02-05 @Konstancja27 - temin prorodu
2020-02-10 @AleAle27 - termin produ
2020-05-27 @goffa13 -termin porodu
2020-06-08 @Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 @nieagatka - termin porodu
2020-08-03 @Justi55 - termin porodu

@s.ols3404 dzisiaj weryfikuje BETE ✊✊✊✊ mooocnnniuutko trzymamy kciuki, żeby beta poszybowala wysoko do gory 😍😍😍😍

@Breath_less zobaczysz swojego upragnionego dzidiusia 😍😍😍😍 pochwal nam sie fotką. Ciocie przywitają maleństwo ❤❤❤❤

Nieustannie trzymamy ✊✊✊✊ i kibicujemy @Skarbulenka zeby szybko zaponiała juz o trudach porodu i jak njaszybciej wróciła z coreczka do domku 😘 😘 😘 😘

Miłego dnia 💞💞💞💞💋💋💋💋💋
 
Dziewczyny, pytanie. Przystępuje do drugiej.procedury.Pierwsza zakończona niepowodzeniem beta nawet nie drgneła. Od wczoraj po owulacji przyjmuje co drugi dzień gonapeptyl oraz dhea eljot na poprawę komórek jajowych w święta powinien przyjść okres i ruszamy ze stymulacja. Jakie suplementy przyjmujecie oprócz leków czy lepiej nic nie brać?? Będę wdzięczna za informację
Dhea eljot 25 mg 2x dziennie
wit D
metformina
wit B
profetril
kwas foliowy METYLOWANY
Debutir - probiotyk na jelita eby nie doszlo do stanu zapalnego z racji brania metforminy
magnez 600
 
Oj tak sie ciesze ❤️ To teraz duzo odpoczywaj najwazniejsze te pierwsze tygodnie, nie przemęczaj sie bo to taki najgorszy czas na chorowanie a grypa jest bardzo niebezpieczna przez pierwsze tygodnie. U mnie bedzie dziewczynka ale imienia jeszcze nie wybraliśmy bedziemy o tym myslec juz pod koniec albo jak sie urodzi moze na nia spojrzę i odrazu bede wiedziała czasem człowiek wybierze imię a potem dziecko sie rodzi i to imię wogole nie pasuje do dziecka wiec my sie jakos specjalnie nie nastawiamy na jakies imię teraz pod koniec wybierzemy kilka a decyzje podejmiemy jak sie urodzi :-) juz nie mozemy sie doczekac. Mam tylko nadzieje ze nie Da nam popalić bo zaraz chcemy wracać po kolejne Max 6 miesięcy.
To trzymam kciuki żeby już wszystko szło po Twojej myśli ;)
 
Ja bym stanowczo skonsultowala z Twoim lekarzem. Miałaś jakieś zakażenia układu moczowego? Ogtt miałaś już robione? Masz jakieś krwawienia? Przepraszam ale nie pamiętam który t.c.
Zakładam, że to do mnie 😂
Więc tak wczoraj miałam „akcje”
Pęcherz zaczął mnie bardzo boleć i nie ukrywam, że się zdenerwowałam.. ale jak zobaczyłam krew w moczu to już myślałam, że padnę. Widziałam najgorsze .. napisałam do dr SMS - kazała jechać do szpitala. No i pojechaliśmy, zbadali mnie, mocz, dali antybiotyk 😑 i jest już lepiej.
Z całej tej stresującej sytuacji zobaczyłam pęcherzyk ❤️ Mój Andrzej jest na miejscu ;)
Teraz leżę w łóżeczku i się wygrzewam ;)

A pęcherzyk jest jakoś od bety 1500 ? Aaaa zarodeczek ?
 
reklama
Zakładam, że to do mnie 😂
Więc tak wczoraj miałam „akcje”
Pęcherz zaczął mnie bardzo boleć i nie ukrywam, że się zdenerwowałam.. ale jak zobaczyłam krew w moczu to już myślałam, że padnę. Widziałam najgorsze .. napisałam do dr SMS - kazała jechać do szpitala. No i pojechaliśmy, zbadali mnie, mocz, dali antybiotyk 😑 i jest już lepiej.
Z całej tej stresującej sytuacji zobaczyłam pęcherzyk ❤️ Mój Andrzej jest na miejscu ;)
Teraz leżę w łóżeczku i się wygrzewam ;)

A pęcherzyk jest jakoś od bety 1500 ? Aaaa zarodeczek ?
Ale miałaś stresa... Najważniejsze, że Andrzej na miejscu 😍 dużo pij i odpoczywaj 🙂
 
Do góry