reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja brałam te obydwa leki - babka w laboratorium mówiła na ten drugi - Orangutan [emoji2]

W jakiej dawce miałaś ? Ja ten na b mam 225. Przeczytałam ulotkę i już panika ze chyba za duża dawka ale lekarz chyba wie lepiej ile brać.. powiedział ze jak tylko dostanę okres to mam zadzwonić to powie co i jak . U mnie nie ma problemu z owu i pęcherzykiem i jestem ciekawa jak na mnie zadziałają leki
 
reklama
Ja tez brałam bemfole, jeden z przyjemniejszych jeśli chodzi o aplikacje bo wystarczy przekręcić i w porównaniu do tego co mam przy drugim transferze (prolutex ) to nawet nie był bolesny. Trzymam kciuki[emoji123]

A powiedz jego tak samo się podaje jak ovitrelle ? Bo lekarz mówił żebym z 1 zastrzykiem przyjechała do kliniki to mi pielęgniarki pokażą jak robić
 
Cześć dziewczyny, zawsze was podglądam ale się nie udzielam. Historie mam długą 4,5 roku walki. 1 Inseminację nieudaną, HSG, laparo, prawie rok stymulacji, badań mnóstwo i nawet naprotechnologia się przewinęła. Przyczyny nie znaleziono, same pierdoły typu: w tym roku ognisko endometriozy ale nawet 3 cm nie ma i nie rośnie, był torbiel po pół roku sam zniknął i twierdzą, że problemy z drożnością chociaż na HSG jedno drożne a drugie 'płyn wylany z opóźnieniem' a na laparo stwierdzili że były zaklejone ale rozkleili. Finalnie miałam w październiku punkcje (z programu z dotacją) pobrane 11, zapłodnione 5, przetrwały 2 (5 dniowe typu 3AA). Hiperstymulacja do tego stopnia, że w szpitalu wylądowałam na 9 dni i 16 grudnia miałam 1 transfer - dziś sprawdzona beta - nieudane :( . Następny transfer w marcu. Zrobiłam ankietę w innym temacie żeby sprawdzić jak wygląda statystycznie skuteczność może mnie to trochę podniesie na duchu albo zmotywuje w razie czego do kolejnej punkcji. Po tej hiper mam takie mieszane uczucia. Tak sobie myślę, kiedyś słyszałam że są różne rodzaje kwasów foliowych, może ja jakiś zły biore?
 
Ostatnia edycja:
A powiedz jego tak samo się podaje jak ovitrelle ? Bo lekarz mówił żebym z 1 zastrzykiem przyjechała do kliniki to mi pielęgniarki pokażą jak robić
Łapiesz gad skory po przetarciu go gazikiem w okolicy pępka następnie wbijasz igle pod kontem prostym i naciskasz tłok strzykawki az do samego końca. W opakowaniu jest instrukcja co u jak .
 
W jakiej dawce miałaś ? Ja ten na b mam 225. Przeczytałam ulotkę i już panika ze chyba za duża dawka ale lekarz chyba wie lepiej ile brać.. powiedział ze jak tylko dostanę okres to mam zadzwonić to powie co i jak . U mnie nie ma problemu z owu i pęcherzykiem i jestem ciekawa jak na mnie zadziałają leki
Kompletnie nie pamiętam jaka to dawka była
 
reklama
Do góry