reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane mam prosbe nasz kalendarz niknie z dnia na dzien ;( robie co moge i wpisuje nawet jak wychacze wizyty u diabetologa :) Bez was nie bedzie kalendarza :( Wiem ze w styczniu sie bedzie dzialo i moze taki czas ale jednak cos tam sie u niektorych dzieje :)
To mnie możesz wpisać 04.01 na wizytę u ginekologa i założenie karty ciąży- w końcu w moim rodzinnym mieście, a nie na końcu świata 🙄 13.01 Łódź i szczepienie i chyba 17.01 wizyta kontrolna USG :)
 
reklama
Proszę wpisz mnie na 10.02 wizyta u inmunologa. Dziękuję
Kochane mam prosbe nasz kalendarz niknie z dnia na dzien ;( robie co moge i wpisuje nawet jak wychacze wizyty u diabetologa :) Bez was nie bedzie kalendarza :( Wiem ze w styczniu sie bedzie dzialo i moze taki czas ale jednak cos tam sie u niektorych dzieje :)
 
Witaj. Ile masz lat? Jakie masz AMH? Badalas immunologie? Jak nasienie męża? Przebyte choroby ? Kiepsko z 11 komorek i dwa zarodki ? Endometrioza, PCOS, Zrosty? Suplemetujesz się, Krzywa cukrowa? To takie ogolne przeszkody nad ktorymi chyba powinnas popracować ;)

Ja 30 lat, mąż 34 lata. AMH - 5,29 . Nasienie męża dobrej jakości. Badanie andrologiczne też ok. Chorób u mnie wszystkie dziecięce poza świnką, raz kamyczek mi schodził z nerki i raz atak wyrostka bez wycięcia. PCOS nie stwierdzono. Endometrioza tak jak napisałam małe ognisko niecałe 3 cm w tym roku się pojawiło i się nic z tym nie dzieje. Zrostów nie stwierdzono. Suplementowałam się Vitrum D3 2 tys j, San probi i dr z Gdańska u której byłam Kicińska (nie wiem czy ktoś zna) kazała mi brać Resveratrol ale nic nie dało. Właśnie mam zestaw badań jakiś do zrobienia kolejnych ale nic z nich nie rozumiem a z Panią z Gdańska się nie polubiliśmy z mężem żeby do niej wracać. Jakiej firmy bierzecie kwas foliowy bo podobno są jakieś 2 rodzaje. Jeden jest lepszy bo już po przetworzeniu czy coś takiego, nie bardzo się na tym znam.
 
Ja 30 lat, mąż 34 lata. AMH - 5,29 . Nasienie męża dobrej jakości. Badanie andrologiczne też ok. Chorób u mnie wszystkie dziecięce poza świnką, raz kamyczek mi schodził z nerki i raz atak wyrostka bez wycięcia. PCOS nie stwierdzono. Endometrioza tak jak napisałam małe ognisko niecałe 3 cm w tym roku się pojawiło i się nic z tym nie dzieje. Zrostów nie stwierdzono. Suplementowałam się Vitrum D3 2 tys j, San probi i dr z Gdańska u której byłam Kicińska (nie wiem czy ktoś zna) kazała mi brać Resveratrol ale nic nie dało. Właśnie mam zestaw badań jakiś do zrobienia kolejnych ale nic z nich nie rozumiem a z Panią z Gdańska się nie polubiliśmy z mężem żeby do niej wracać. Jakiej firmy bierzecie kwas foliowy bo podobno są jakieś 2 rodzaje. Jeden jest lepszy bo już po przetworzeniu czy coś takiego, nie bardzo się na tym znam.
A w jakiej klinice się leczysz ??
 
Dziewczyny wczoraj w 13dc miałam robione badanie krwi na estradiol i progesteron przed transferem. Wyniki wyszły następujące: Estradiol 531.70 pg/ml natomiast Progesteron 0,12 mg/ml. Lekarz mówił, że wyniki ok. Waszym zdaniem też?
 
reklama
Do góry