reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No powiem Ci, że jak dzisiaj wróciłam do kliniki to kilka osób było naprawdę smutnych że nam się jednak nie udało.
Już nas znają dobrze, no a ostatnio bywalismy dość często. Babeczka od papierologii to tak nad dzisiaj miło potraktowała, że aż się nie spodziewałam. Lekarz to chyba bardziej chciałby mieć nas z głowy, ale wie już ze dopóki się nie uda to będziemy do niego wracać, mam nadzieję, że to będzie dla niego motywujące😀 Jestem ciekawa jak pojdzie stymulacja. Poprzednio prowadził mnie inny lekarz,a teraz jestem starsza...Oglądam właśnie Czarownicę2 i popijam ostatnie Sommersby. Najbardziej jestem ciekawa czy będę mieć świeży transfer. Myślałam że nie, ale amh mi sporo spadło, więc może?
Stymulacja to zupełnie nowa szansa:) dbaj o siebie na maksa! Życzę Ci dobrych jajec ☺ zawze sobie mysl ze tak naprawdę wystarczy jedno! Chociaz życzę ci wiele zajebistych ofkors 😁
co do Amh to mi sie wydaje że nie do konca tym sie trzeba kierować. Mi w ciagu 2 lat urosło z 1,4 do 2 ! Wtf sie pytam? Jak to mozliwe? A robione w tym samym miejscu, na tych samych jednostjach. I mimo ze takie ładne, to jajca jakieś niedorobione... Jedna blasta 4bb czeka. Jak nie pyknie to stymulacja mnie czeka. Trzecia 😣

Bede dawac znaki co tam jak tam. Byloby super gdyby nam sie w koncu udało, a w jednym czasie to juz w ogóle byłby szał 😘
 
Ja tez się na tym nie znam ale z raportu wynika ze 1 jest całkiem niezły a 3 pozostałe maja potencjał wiec trzeba czekać do kolejnej doby i zobaczyć co i jak!! Trzymam kciuki!
No trzeba czekać ale tych z "3" z przodu chyba nie podają a jakość się chyba nie ma jak poprawiać. Ale dzięki za dobre słowo[emoji846]
 
No trzeba czekać ale tych z "3" z przodu chyba nie podają a jakość się chyba nie ma jak poprawiać. Ale dzięki za dobre słowo[emoji846]
Jabtam wieże w cuda w 1 klinice się nie zapłodnili noc z pobranych raptem 3 a w następnym cyklu jak byłam starsza o rok 7 komórek i 3 blastki dobrej klasy ( genetyka zaszwankowało) ale ja mam 40 lat! Wiec grunt to walczyć do końca i się nie poddawać!! Tutaj są dziewczyny zreszta co ja pisze same wojowniczki i kochane pocieszycielki z którymi jest łatwo walczyć dalej wiec jeszcze raz jeśli można to grunt się nie poddawać !!!
 
Jabtam wieże w cuda w 1 klinice się nie zapłodnili noc z pobranych raptem 3 a w następnym cyklu jak byłam starsza o rok 7 komórek i 3 blastki dobrej klasy ( genetyka zaszwankowało) ale ja mam 40 lat! Wiec grunt to walczyć do końca i się nie poddawać!! Tutaj są dziewczyny zreszta co ja pisze same wojowniczki i kochane pocieszycielki z którymi jest łatwo walczyć dalej wiec jeszcze raz jeśli można to grunt się nie poddawać !!!
No ja też mam 40 lat, więc to zapewne przyczyna[emoji6]
 

@bazylia128 ja miałam i mam duze podejrzenie PCO
Amh 4,77 duża ilość tych małych pęcherzyków na początku cyklu, brak owulacji, długie cykle.
Z uwagi na goniący termin lekarz dał krótki protokół ale widziałam ze zalecilaby długi. Wyhodowałam mało pęcherzyków. Podobno bez szału. Były tylko 3 komórki dwie odpadły i została jedna. I z ta jedna się udało.
I mi właśnie lekarka mówiła ze są z 4 lub 5 odmian tych PCO
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry