reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Prawda, nie wiem czy oglądałaś dokument TLC chyba z 2014 roku (jakoś tak). Była cała seria jak robią in vitro w No vum ;)
Jak coś to jest na cho mikuj ;)
W jednym odcinków ojciec 2 dzieci poczętych dzięki in vitro powiedział - czy ja bez okularów widzę ? One też nie leczą mojej wady wzroku ..
I taka jest prawda ;) polecam, jeżeli ktoś nie oglądał [emoji8]
Oo, nie oglądałam! Dziękuję. Poszukam
 
Ja dzis znow spanikowalam a to przeciez rowno tydzien od krwotoku.. Na wkladce zobaczylam 2 male plamki zabarwione na beż albo taki bardzo blady róż i zaczęłam się trzasc tak jak tydzień temu... To było kilka godzin temu i teraz spanikowana ciągle sprawdzam... Nie wiem czy to znów jakieś krwawienie się zbliża czy tym razem od tabletek z szyjki... Ze stresu już nie jestem w stanie odróżnić objawów, ach co ma być to i tak będzie. Już na nic nie mam wpływu... Od tygodnia praktycznie głównie leżę więc to już nie zależne ode mnie niestety. Oby do jutra!
 
reklama
Aduś dasz radę do jutra już, niestresuj się siebie i bejbusia. Na którą jutro masz ??
Ja dzis znow spanikowalam a to przeciez rowno tydzien od krwotoku.. Na wkladce zobaczylam 2 male plamki zabarwione na beż albo taki bardzo blady róż i zaczęłam się trzasc tak jak tydzień temu... To było kilka godzin temu i teraz spanikowana ciągle sprawdzam... Nie wiem czy to znów jakieś krwawienie się zbliża czy tym razem od tabletek z szyjki... Ze stresu już nie jestem w stanie odróżnić objawów, ach co ma być to i tak będzie. Już na nic nie mam wpływu... Od tygodnia praktycznie głównie leżę więc to już nie zależne ode mnie niestety. Oby do jutra!
 
Do góry