reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny od jutra mam zacząć BRAĆ Accoffil 1/5 dawki. Czy Wy ten zastrzyk robilyscie tą jedną igłą?
Wiem że dziewczyny rozlewały ja do strzykawek insulinowek. Jak dzielimy na trzy to chyba było 7 kresek. Na Fb na wątku starając się z pomocą dr P czy jakoś tak jest nawet filmik jak to zrobić.
Też Cię pamiętam 😊
 
reklama
Dziewczyny ale mnie serce boli z emocji.
Nie mogę uwierzyc[emoji2]
Wiem,ze jeszcze daleka droga przed Nami,ale ciesze się ze beta ruszyła i tak dobrze prognozuje[emoji813]️ o Boże co za dzień..
Nie wierze zbytnio w przesady,ale ubralam dziś kolczyki ślubne na szczęście [emoji16]
A oto moj sikaniec z dzisiaj, czułość 25, myślałam ze powyzej 15 juz bedzie gruba krecha.

Rety cudowne wiadomosci... strasznie sie ciesze....[emoji8][emoji8][emoji8] mocno trzymam kciuki za Ciebie!!
 
Ja już w drodze na betę. Będziemy pewnie przed czasem. Alę chcę mieć to jak najszybciej z głowy. Potem kawa i kanapersik dla poprawy nastroju, a potem do domku i tylko czekać... W sumie to lubię to miasto takie budzące się ze snu...
Necia, trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Ja już w drodze na betę. Będziemy pewnie przed czasem. Alę chcę mieć to jak najszybciej z głowy. Potem kawa i kanapersik dla poprawy nastroju, a potem do domku i tylko czekać... W sumie to lubię to miasto takie budzące się ze snu...
[/QUOTE
3mam kciuki❤️ Będzie super zobaczysz czuje to ☺️ A ja na progesteronik lecę 😊Brzuszek od nocy delikatnie ćmi
 
reklama
Ja już w drodze na betę. Będziemy pewnie przed czasem. Alę chcę mieć to jak najszybciej z głowy. Potem kawa i kanapersik dla poprawy nastroju, a potem do domku i tylko czekać... W sumie to lubię to miasto takie budzące się ze snu...

3mam kciuki❤️ Będzie super zobaczysz czuje to ☺️ A ja na progesteronik lecę 😊Brzuszek od nocy delikatnie ćmi
 
Do góry