reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ooooo, moja piękna już wstała??? Ja dziś o 7-mej wstałam - kuźwa przy sobocie [emoji50]
Jeszcze trochę i ciebie dogonię że wstawaniem [emoji8]
Wiesz jak fajne WSTAC SKORO SWIT NA NA NA NA 😍 😍 😍 Na poczatku mi sie nie chcialo i za kazdym razem sobie zadawalam pytanie co ja Q...A ODPI....LAM ;) Ale pozniej masz tyle czas dla siebie i oczuwam tyle endorfin, pozniej to przechodzi w ADHD i nie kontrolowane wybuchu entuzjazmu, wydzieranie sie w samochodzie do radia bo spiewaniem tego nie mozna nazwac :no:👍😂 wskoczeniu mezowi jak dziecko na biodra, opowiadaniu mu 50 - ciu zupelnie nic nie znaczacych historii, czolganiu sie po podlodze z psami - dziwic sie ze ze mna wytrzymuja ;) A pozniej mnie dopada tak przyjemne uczucie zmeczenia ze az sie tym rozkoszuje i nawet nie wiem kiedy zasypiam i za chwle sie budze i tak od nowa ;)
 
reklama
Cześć :)
WłaŚnie miałam Ci odpisywać,że i tak żle i tak niedobrze:(
Bo u mnie wieeecznie coś wychodziiiii,niby leczę a i tak dooooooooopa :( NIE ZOSTAJE NIC INNEGO ,JAK WALCZYĆ,leczyć ,co można i czekanć na ten właściwy zarodek...
Mnie zastanawia bardzo przykład koleżanki-7 lat starała się o drugą ciążę.U nas 9 zarodków,zawsze prawie pozytywne bety,potem poronienia 5,6 tydz. Przeprowadziła się do USA,tam przebadała uzyskane zarodki,podeszła tylko na progesteronie 1x dziennie,3x1 estriadiol i aspiryna w mini dawce i proszę:8 tydz ciąży,najgorsze chyba już za Nią...i o co chodzi???

Tarczyca albo do usunięcia,albo jodowanie-jedno z dwóch na pewno :( Zobaczymy,co będzie szybsze,skuteczniejsze,bezpieczniejsze.Ufam temu profesorowi,więc bardzo dużo oczekuję od tej wizyty.
Dodatkowo nie wiem co się dzieje,ale już drugi raz w lutym(!) mam @,gdzie moje cykle od 26 lat zawsze co 30,31 dni:no::no::no: tera w 17 i 25dc.....echhhh....

Także Kochana .Cieeerpliwości NAM życzę ,której mi mega,mega brakuje....Liczę,że nowa praca zajmie mnie na tyle,że czas szybko zleci :)
Jadę już 2go. Fajnie ,bo okazało się ,że po drodze zabieram swoją przyszłą asystentkę-więc i podróż zleci szybciej(5h jazdy[emoji13]) i będzie okazja się poznać :)
Ten przypadek koleżanki to faktycznie szok [emoji50][emoji50][emoji50]. Tylko ty się do USA nie przeprowadzaj [emoji12].
Z tymi cyklami też dziwne że się tak skróciły... Zapytaj na wizycie tego lekarza co on na to[emoji846].
A ja chyba coś przegapiłam z twoją pracą[emoji51]. Gdzie ty 2-giego pędzisz i aż 5 godzin jazdy??? Zaspokój moja ciekawość [emoji12]
 
Ten przypadek koleżanki to faktycznie szok [emoji50][emoji50][emoji50]. Tylko ty się do USA nie przeprowadzaj [emoji12].
Z tymi cyklami też dziwne że się tak skróciły... Zapytaj na wizycie tego lekarza co on na to[emoji846].
A ja chyba coś przegapiłam z twoją pracą[emoji51]. Gdzie ty 2-giego pędzisz i aż 5 godzin jazdy??? Zaspokój moja ciekawość [emoji12]


Chciałabym się przeprowadzić -ale Oni chyba nie są na mnie gotowi 🤪 🤪 🤪
A serio to nie ma opcji-bynajmniej na razie.
Z pracą nie przegapiłaś ,bo chyba zbyt wiele nie pisałam :p;) nie chcę zapeszać :)
Czeka mnie 8 tygodni szkolenia w Głogowie,mam zarezerwowany spoko hotel z fajnym żarciem :)
do domu tylko na weekendy,także mój Małż zostanie "Słomianym wdowcem"-i dobrze ,może zatęsknimy na nowo,bo ostatnio już mam Go dość😜😜😜

@fredka84 ,Freeeeeeeeeeeedzia!!!! a ja ostatnio dopiera zczaiłam ,że Ty ze Szczecina jesteś!
Może wypadałoby jakąś kawę popełnić????😎😎😎:wink:
 
Wiesz jak fajne WSTAC SKORO SWIT NA NA NA NA [emoji7] [emoji7] [emoji7] Na poczatku mi sie nie chcialo i za kazdym razem sobie zadawalam pytanie co ja Q...A ODPI....LAM ;) Ale pozniej masz tyle czas dla siebie i oczuwam tyle endorfin, pozniej to przechodzi w ADHD i nie kontrolowane wybuchu entuzjazmu, wydzieranie sie w samochodzie do radia bo spiewaniem tego nie mozna nazwac :no:[emoji106][emoji23] wskoczeniu mezowi jak dziecko na biodra, opowiadaniu mu 50 - ciu zupelnie nic nie znaczacych historii, czolganiu sie po podlodze z psami - dziwic sie ze ze mna wytrzymuja ;) A pozniej mnie dopada tak przyjemne uczucie zmeczenia ze az sie tym rozkoszuje i nawet nie wiem kiedy zasypiam i za chwle sie budze i tak od nowa ;)
O hu...[emoji23]. Chyba muszę ograniczyć kontakty z tobą [emoji23][emoji23][emoji23]
Z tobą jaszczurko nikt się nie równa [emoji23]. Jesteś jedyna w swoim rodzaju [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Chciałabym się przeprowadzić -ale Oni chyba nie są na mnie gotowi [emoji2957] [emoji2957] [emoji2957]
A serio to nie ma opcji-bynajmniej na razie.
Z pracą nie przegapiłaś ,bo chyba zbyt wiele nie pisałam :p;) nie chcę zapeszać :)
Czeka mnie 8 tygodni szkolenia w Głogowie,mam zarezerwowany spoko hotel z fajnym żarciem :)
do domu tylko na weekendy,także mój Małż zostanie "Słomianym wdowcem"-i dobrze ,może zatęsknimy na nowo,bo ostatnio już mam Go dość[emoji12][emoji12][emoji12]

@fredka84 ,Freeeeeeeeeeeedzia!!!! a ja ostatnio dopiera zczaiłam ,że Ty ze Szczecina jesteś!
Może wypadałoby jakąś kawę popełnić????[emoji41][emoji41][emoji41]:wink:
Żarcie baaaardzo ważne w hotelu [emoji12][emoji12][emoji12].
Teraz to będziesz szychą[emoji12]. Będę ci na pani w postach pisała [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja w Szczecinie mam tylko klinikę i dojeżdżam do niej ponad 100km. Niby nie tak daleko ale problem mam z braniem urlopu, bo wizyty wiecznie na godziny przedpołudniowe mam[emoji49].
Najszybciej to będę w kwietniu na wizycie - może by się udało nam zobaczyć [emoji8]. Będę się odzywać bliżej tego terminu [emoji8]
A wiesz że kiedyś jak czekałam pod gabinetem, to chwilę porozmawiałam z taką ekstrawagancką babeczką. Była ubrana w szarą sportową bluzę, pudrową spódnicę za kolano z tiulu i wypasione trampki. Jak ja zobaczyłam to od razu o Tobie pomyślałam [emoji12][emoji12][emoji12]. Nie wiem dlaczego
 
Dziękuję, ze pytasz. Ja czuje się dobrze, choć dzis od rana czuje delikatnie caly brzuch. Jeszcze coś tam leci brązowe. Odkąd jestem w ciazy to budzę się o 2 nocy, rowniutko, jak z zegarkiem w ręku. Czasami uda mi sie jeszcze zasnąć, czasami nie..
Mój Marunia to sobie wczoraj przechlapal. Był ostatni dzien w pracy. Robili pozegnanie jego i jeszcze jakiegoś emeryta. Także widzialam go wczoraj przy obiedzie i potem juz sie nie zjawił, bo wiedział, ze chlora pogonie. Wrocil do domu w stanie niewazkosci A dziś od rana sie podlizuje.. zaczyna szkolenia 9 marca, chyba w Szczecinie. Ten tydzień ma na załatwienie wszystkich dokumentów, badań, ubezpieczeń itd.
Pokaż kochana ta szklarnie;) mozesz co jakiś czas wrzucać jak kielkuja zieleninki, lubię patrzeć;) fajnie,ze masz wszystko ogarnięte na weekend. Dawno już nie miałam takiego porządku i wewnętrznego spokoju.
Moj Łukasz znowu uslyszal jakas reklame w radio i mi to kupil i kaze lykac to jest jakas nowość, dziewczynki czy ktoras z was to stosuje? Nie denerwuj sie na Marunia ;) Moj brat tak ma na imie. Jeden Marek a drugi Jarek
:D Facet czasami musi tym bardziej ze mial powod ku temu ;) Ta szklarenke musze przeniesc w jakies bardziej naslonecznione miejsce ;) Ale bede dbac o nia jak o dziecko ;) Ja zawsze sie staram robic zakupy i porzadki w czwartki. To wszystko zalezy od intetnsywnosci tygodnia. Wtedy zawsze Łukasz przychodzi albo przyjedzie po mnie samochodem...W piatki sa za duze kolejki a przy moim adhd nie potrafie wystac w tych kolejkach i poza tym to zauwazylam ze jak juz za dlugo stoje to sie jeszcze rozgladam po polkach i wkladam do koszyka zupelnie nie potrzebne rzeczy ;) Dzisiaj wieczorem tez juz zrobie obiad na niedziele to w niedziele do poludnia przelezymy w pizamach ;) Pizame tez kupilam sobie w lidlu taka z disneya i oczywiscie kroliki na wielkanoc ;) Lubie takie pierdoly. Poza tym ja sie w tym roku nie moge doczekac Wielkanocy bo wiem ze wtedy juz duza czesc ROBOTY bedzie za nami ;) Moze juz nawet bede po transferze ;_ Napewno nie zrobie bety do wielkanocy. Nie chce sobie w razie czego psuc swiat ;) Pochwal sie co tam mialas dzisiaj juz na snaidanko?
 

Załączniki

  • 20200229_084447.jpg
    20200229_084447.jpg
    873,7 KB · Wyświetleń: 67
  • 20200229_084511.jpg
    20200229_084511.jpg
    781,6 KB · Wyświetleń: 68
  • 20200229_085543.jpg
    20200229_085543.jpg
    932,6 KB · Wyświetleń: 69
No się wydało, po dobranocce się chodzi spać to się wcześnie wstaje [emoji23]
Ja jeszcze nic nie zrobiłam, tylko siebie ogarnęłam twarzowo bo nie lubię jak lump niewyspany wyglądać [emoji41].
Zaraz śniadanko i potem sprzątanie...
Dziś też sieje nasionka [emoji846]. Tylko kwiatki; jedne mam takie że przed siewem trzeba je trzymać w lodówce przez tydzień i dopiero wysiać[emoji50]
Jejku jak ja cie podziwiam za ten ogrod ;) A startujesz w jakis konkursach? Bo u nas na wsi sa takie powiatowe konkurs na najpiekniejszy ogrod ;)
 
Moj Łukasz znowu uslyszal jakas reklame w radio i mi to kupil i kaze lykac to jest jakas nowość, dziewczynki czy ktoras z was to stosuje? Nie denerwuj sie na Marunia ;) Moj brat tak ma na imie. Jeden Marek a drugi Jarek
:D Facet czasami musi tym bardziej ze mial powod ku temu ;) Ta szklarenke musze przeniesc w jakies bardziej naslonecznione miejsce ;) Ale bede dbac o nia jak o dziecko ;) Ja zawsze sie staram robic zakupy i porzadki w czwartki. To wszystko zalezy od intetnsywnosci tygodnia. Wtedy zawsze Łukasz przychodzi albo przyjedzie po mnie samochodem...W piatki sa za duze kolejki a przy moim adhd nie potrafie wystac w tych kolejkach i poza tym to zauwazylam ze jak juz za dlugo stoje to sie jeszcze rozgladam po polkach i wkladam do koszyka zupelnie nie potrzebne rzeczy ;) Dzisiaj wieczorem tez juz zrobie obiad na niedziele to w niedziele do poludnia przelezymy w pizamach ;) Pizame tez kupilam sobie w lidlu taka z disneya i oczywiscie kroliki na wielkanoc ;) Lubie takie pierdoly. Poza tym ja sie w tym roku nie moge doczekac Wielkanocy bo wiem ze wtedy juz duza czesc ROBOTY bedzie za nami ;) Moze juz nawet bede po transferze ;_ Napewno nie zrobie bety do wielkanocy. Nie chce sobie w razie czego psuc swiat ;) Pochwal sie co tam mialas dzisiaj juz na snaidanko?
Jak zaczęłam czytać to sobie myślałam że ci jakieś dragi kupił [emoji23].
Ja pytałam Paśnika co ma brać, i on w sumie nic nowego nie powiedział- kwas foliowy (ten taki inny, metylowy czy metylowany), witaminę D i witaminy z grupy B i to wsio.
A tam jaki masz skład?
 
reklama
Jejku jak ja cie podziwiam za ten ogrod ;) A startujesz w jakis konkursach? Bo u nas na wsi sa takie powiatowe konkurs na najpiekniejszy ogrod ;)
Coś ty, gdzie mój grajdół do konkursu [emoji23]. Ja mam wiecznie syf przez te moje psy [emoji12].
Tylko kilka stref jest godnych do pokazania ludziom [emoji23]
 
Do góry