reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Musiała mieć u ciebie super warunki i dużoooo miłości skoro tak długo z tobą była [emoji3590].
Uśmiechnij się, była z tobą szczęśliwa [emoji8]
Wiesz, na ukojenie żalu po jednym piesku jest drugi piesek. O pierwszym i tak nigdy nie zapomnisz ale możesz dać miłość i szczęście innemu [emoji8]

Miała, miała i dużo też dawała.
Moja Rodzinka się śmiałam, że ona czeka z odejściem aż będę w ciąży. Ostatnie dwa lata już były dla niej ciężkie.
Co do drugiego psa. Nie chcę na razie.
Musze chyba przeżyć to po swojemu.
Teraz czułabym się tak, jakbym ja zdradzała.
Śmieszne to może. Piszę jak o czlowieku🤦‍♀️
Bardzo ją kochałam 💓

Teraz już sobie odpoczywa😉💓🐕
 
reklama
Jak przyjedzie z Łukaszem ta dziewczynka to dam juz jej koszyczek z zajaczkami wielkanocnymi :D A tesciowa byla w poznaniu na gieldzie WIELKANOCNEJ ;) podobno duzo pierolek mi kupila jjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz NNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEE MMMMMMMMMMMOOOOOOOGGGGGGGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCCCCZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC:D:D:D Jak pojade po nich na dworzec to bede zwracala uwage tylko na torby a oni sa doczepke ;) Tak wiem przeciez ZARTUJE :-) :):-) :):-) :)
[emoji23][emoji23][emoji23]. Tylko jej nie wyrwij tych toreb z ręki i nie spierdziel [emoji23].
Widzę że ADHD się uaktywniło [emoji23]
 
Miał pobieraną krew jakiś miesiąc temu aby sprawdzić coś związane z moczem i w poniedziałek mam wyniki odebrać. Z tym kotem to w ogóle mam przeboje, cierpi na chorobę dziąseł i te jego własne dziąsła traktują zęby jak wroga [emoji33][emoji33][emoji33]. Już ma wyrwane z 5 zębów i daje mu ciągle tabletki
A no to widzisz, czyli zaraz będzie wiadomo. Oby było wszystko ok. Nasze mają za sobą przeboje z nerkami, właściwie to Rudolf, musielismy wprowadzić karmę zakwaszającą i od tego czasu jest już dobrze. Koty zdrowe i zadowolone ☺️
 
No raczej na estrofemie to bym się okresu nie spodziewała ☺Antyki skończyłaś?
Ale przeciez dziewczyny dostaja nawet przy calej masie tych lekow ;( nie mam juz antykow. Troche sie obawiam bo w sumie 4 razy podchodzilam do crio i nie reagowalam na ta cala mase lekow tak bardzo jak teraz na glupi estrofem.
 
[emoji23][emoji23][emoji23]. Tylko jej nie wyrwij tych toreb z ręki i nie spierdziel [emoji23].
Widzę że ADHD się uaktywniło [emoji23]
Tak to juz tez jest moja godzina po dwoch kawach ;) Boje sie ze o nich zapomne i wsiade do samochodu z samymi torbami ;) Caly czas sobie ukladam w glowie jak ladnie zareagowac i nie patrzec od razu na torby 😂 😂 😂 i jeszcze maja watrobianke ;)
 
Hejka ja też się ostatnimi dniami przejmowalam waga i tym że porównywam się do pierwszej ciąży która jakoś była lżejsza i ładniejsza.Wczoraj spotkałam 2 znajome które stwierdzimy że wyglądam super i moje samopoczucie się naprawdę poprawiło,Bo tak szczerze nie wyglądam źle.Poprostu miałam jakieś wyrzuty że mogłam bardziej dbać o to co jem.
Też nie przesadzam z jedzeniem ale skoro dziecko rozwija się prawidłowo i ma dobrą wagę to nie będę sie przejmować ze czasem zjem coś słodkiego ☺️ a ty na kiedy kochana masz termin?
 
Aaaaaaa mówiłam [emoji23][emoji23][emoji23] to ja [emoji56] jak ja na nie wpadłam to były 2 sezony [emoji23] i też jednym ciągiem obejrzałam [emoji41]
A co do kontynuacji to teraz był 5 sezon ale podzielony na 2 części, czyli teraz czekamy na finałową cześć [emoji173]️

A niewiesz kiedy będzie kolejna ? Jak tu żyć ?
 
reklama
Ale przeciez dziewczyny dostaja nawet przy calej masie tych lekow ;( nie mam juz antykow. Troche sie obawiam bo w sumie 4 razy podchodzilam do crio i nie reagowalam na ta cala mase lekow tak bardzo jak teraz na glupi estrofem.
Hmm, coś w sumie w tym jest że niektore dziewczyny dostają okres mimo leków. Nigdy tak nie miałam. Ale myślę ze skoro antyki skończone to estrofem jest na dalsze wyciszanie przed startem. W sumie to pewnie okres dostaniesz. A ten pseudo okres po antykach miałaś?
 
Do góry