reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hehe no i już po badaniu, wszystko czysto i pięknie, bez znieczulenia miałam, wszystko oglądałam na ekranie, bolało troszeczkę, ale prawie wcale. Doktorek zadowolony, a ja jak to nic nie ma? Popatrzył dziwnie i mi wytłumaczył, ze nieraz tak jest, ze się nie udaje, żeby próbować dalej i to dobrze ze nic nie ma. To ja już teraz nie wiem...
Idę do chaty i na zakupy, po ten czosnek i cebule jak tata kazał...
Ale nie przejmujesz sie prawda? Wiesz ze my staraczki to czesto tak na opak chyba mamy bo zamiast sie cieszyc ze wszystko ok to wolalybysmy cos miec zeby dostac na to zloty srodek i od razu zajsc co nie? Poza tym endo pewnie ladnie ruszone to teraz droha wolna i mozesz sie kłuc ;) A ciacho sie nie zakochał w pieknej PSITCE ?👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩 Ej znalazlam nową emotionke i teraz sie chwale 😍😍😍
 
Hehe no i już po badaniu, wszystko czysto i pięknie, bez znieczulenia miałam, wszystko oglądałam na ekranie, bolało troszeczkę, ale prawie wcale. Doktorek zadowolony, a ja jak to nic nie ma? Popatrzył dziwnie i mi wytłumaczył, ze nieraz tak jest, ze się nie udaje, żeby próbować dalej i to dobrze ze nic nie ma. To ja już teraz nie wiem...
Idę do chaty i na zakupy, po ten czosnek i cebule jak tata kazał...
Ja też chciałam żeby mi coś wykryli a tu hu...
 
reklama
Przepraszam ale nie znam Twojej historii moze napiszesz cos wiecej o sobie a my pomyslimy jak pomoc ?
To był trzeci transfer. Mamy jeszcze dwa zamrożone zarodki i 5 komórek.
Jesteśmy w Novum w wwie.
U nas teoretycznie wina męża, mało wojowników, ale u mnie też bez szalu AMH 1.25 a mam 27 lat i niedoczynność tarczycy.
Po punkcji w grudniu 13 komórek 11 było ok, z 6 zapłodniło się 5, 5 zamrożonych komorek.
Mam zamiar przy następnym transferze uprzec się na dwa zarodki. Ale nie wiem kiedy, bo kasa się skończyła póki co. A sytuacja z tym wirusem też nie sprzyja.
Ani razu nawet na chwilę nie zaskoczyło. Coś musi być ze mna jeszcze nie tak
 
Do góry