reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak ja już po połówkowych 😉czuję się dobrze, no może bardziej się męczę ale to raczej normalne 🙂 to czekam na fotkę 😉
Hej, przepraszam za opóźnienie ale z powodu tego całego zamieszania musiałam zorganizować się na nowo. Nasza księżniczka ma się świetnie. Waży 0,5 kg i kopie coraz więcej.
Dziewczyny trzymam kciuki za nas wszystkie ❤️ Mam nadzieje ze obecna sytuacja w niczym nie przeszkodzi ✊
 

Załączniki

  • CC88E2E1-47B3-48E6-9D1F-7DE32CF53543.jpeg
    CC88E2E1-47B3-48E6-9D1F-7DE32CF53543.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 62
Hej dziewczyny
Ja już od tego koronawirusa oglupieje pewnie za bardzo się tym wszystkim przejmuje ale naprawdę zaczynam się bać. Jest tu jakaś dziewczyna która ma w niedługim czasie jeśli wszystko będzie ok Np za dwa tygodnie transfer ?
pytam bo sama nie wiem czy jak coś to się decydować czy czekać tylko nie wiadomo dokąd....
Ja powinnam mieć tak za dwa tygodnie transfer, jak wszystko pójdzie ok.
 
Pierwszy świeży transfer 2dniowy 4komorkowy, zajebisty. Drugi transfer 3dniowy 8 komorkowy, zajebisty. Trzeci transfer miał być jak drugi. Ale zarodek nie rozwijał się, transfer przełożony o 2 dni. Ale obudził się i wtedy kiedy powinna być blastka to był dopiero zarodek kompaktujacy. 2 zarodki zamrożone jako dwudniowe
Tak właśnie robi Novum. Można transferować i transferować a przy okazji zbankrutować:( Wiem zarodki mają większe szanse w macicy ale rozważ transfer po dwa? Bardzo dużo zarodków pada między 3 a 5 dobą, to trochę takie losowanie
Porozmawiaj z lekarzem.
 
reklama
Tak właśnie robi Novum. Można transferować i transferować a przy okazji zbankrutować:( Wiem zarodki mają większe szanse w macicy ale rozważ transfer po dwa? Bardzo dużo zarodków pada między 3 a 5 dobą, to trochę takie losowanie
Porozmawiaj z lekarzem.
Tak właśnie. Pani Doktor powiedziała że do trzech razy sztuka. Bo teoretycznie u mnie wszystko cacuszko. W ciągu tych trzech transferów za każdym razem miałam te same leki..
 
Do góry