reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo dziękuję aż mam łzy w oczach. Wiem że przyszłości nie da się przewidzieć a szkoda. Ale czas kiedy to się stało poza zarazą nie jest dla nas przypadkowy. Moje plany byly juz zupelnie inne. Plany meza z dnia na dzien sie posypały. A to nas uziemilo oboje w domu mamy troche czasu na zycie i bycie razem. Ja już niestety nie jestem osobą bardzo wierzaca ale myślę że może jakiś palec Boży w tym jest że to się wogole stało.
Pewnie[emoji7]
Ja powiem Ci szczerze, że myślałam trochę o tym Twoim Obcym. I, że to akurat teraz. Taki cud. W takich czasach. Może dorabiam sobie teorię, ale jakoś lepiej mi z tym na duszy[emoji6]choć wiadomo, że to początek.
Ale to tak, jakby coś Nam mówiło:ejo!patrz!prócz tyłu złych rzeczy są i takie cuda [emoji176][emoji176][emoji176]
Także z serca moccccne [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Lepsze to niż nic. A na temat tego jak transport będzie wyglądał nic nie wiesz? Bo teraz wiem że w komunikacji miejskiej ma jeździć o połowę mniej pasażerów niż jest miejsc.
Niestety tylko takie proste chirurgiczne [emoji30]na takie lepsze trzebaby 5 dni minimum czekać .. a to już za późno było [emoji17]
 
reklama
Lepsze to niż nic. A na temat tego jak transport będzie wyglądał nic nie wiesz? Bo teraz wiem że w komunikacji miejskiej ma jeździć o połowę mniej pasażerów niż jest miejsc.
Pani nie potrafiła nam powiedzieć czy bus będzie na full, bo dopiero zaczynała dzwonić po klientach i potwierdzać wyjazdy. Bus maks 9 osób . Powiedziała , ze wiele ludzi teraz nie wyjedza.. więcej wraca z zagranicy .
 
Do góry