reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety tylko takie proste chirurgiczne 😩na takie lepsze trzebaby 5 dni minimum czekać .. a to już za późno było 😔
Dobre i te. Koleżanka mówiła, że u niej na stacji gazę jeszcze podkładają pod te maseczki zwykłe i często ja wymieniają.
Nie wiem na ile to chroni ale zawsze coś.
Oby nie było dużo ludzi w tym busie✊✊✊
 
Chciałam o coś was zapytać. Jutro mam wizytę u swojego lekarza. Dziś rano zauważyłam że ta luteina ktora wkladam wyplywa troche w innym kolorze takim beżowo bardzo jasno brązowym. Domyślam się że pewnie to efekt może jakiegoś niewielkiego uszkodzenia śluzówki albo szyjki w czasie wkladania. Mialyscie tak? Żadnej żywa jasnej krwi nie mam. Żadnych bólów brzucha innych od tych dotychczasowych też nie mam. Żadnych leków przeciwkrzepliwych heparyny czy acardu nie biorę. Ale miałam stwierdzoną niewielką nadzerke już wcześniej może to to. Staram się nie denerwować ale wiadomo głowa pracuje. O tym co mi się śniło pół nocy to już nawet nie wspomnę.
Taki kolor może wynikać z samego uszkodzenia naczynek podczas aplikacji.
 
Dziękuję. Ja nie mam krwi takie widocznej tylko ta luteina nie jest biała jak była. Nie powiem bo się przestraszyłam. Jutro o to dopytam lekarza. A pomimo takich historii dalej bierzecie doopochwowo czy wam coś pozmieniali?. Ta doustna jest znowu koszmarna w smaku.
Dalej dopochwowo. Lepiej się wchłania. Możesz zamaczac wczesniej tabletki, lepiej sie aplikują;)
 
reklama
Do góry